مودریچ: برای بازی در خوب ترین تیم جهان سالمند نیستم

مودریچ: برای بازی در بهترین تیم دنیا پیر نیستم

لوکا مودریچ روز پیش به صورت مجلسی قراردادش با رئال را تا 2020 تمدید کرد تا 4 سال دیگر نیز به حضور در جمع کهکشانی ها ادامه دهد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، مودریچ از سال 2012 در رئال حضور دارد و قادر بوده با این تیم به افتخاراتی در سطح باشگاهی دست کشف کند. او که این روزها مصدوم است، در جلسه ای خبری شرکت کرده و با مسرت از تمدید قرارداد خود حرف زد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس مودریچ: برای بازی در خوب ترین تیم جهان سالخورده نیستم

مودریچ به خبرنگاران نقل کرد: «این یک روز بسیار مخصوص برای من است. به دلیل تمدید با رئال بسیار خوشحال و هیجان زده ام. رئال خوب ترین باشگاه دنیاست و باید از فلورنتینو پرز (رئیس رئال) به دلیل اعتمادی که به من داشت، تشکر کنم.

قادر هستم وعده بدهم که به تلاشم برای کمک به موفقیت های بیشتر رئال ادامه دهم. امیدوارم که به افتخارات بیشتری در سال های آتی دست کشف کنیم.»

مودریچ در رابطه با وضعیت مصدومیت خود نقل کرد: «احساس بسیار خوبی دارم و هر روز شرایطم بهتر می شود. سخت در تلاش هستم تا هرچه زودتر به میادین برگردم. الان حالتم نسبت به گذشته بهتر شده ولی این که چه وقتی باز خواهم گشت، هنوز معلوم نیست.»

مصدومیت های متوالی: «نمییاندیشم زیاد مصدوم شده باشم و هر زمان که از مصدومیت برگشته ام، بهتر و اثرگذار تر بازی کرده ام.

31 سال دارم و شاید عده ای اندیشند برای بازی در رئال سالخورده شده ام؛ اما اینطور نیست. هنوز سال های بیشتری قادر هستم در اوج باشم و به رئال برای کسب قهرمانی های بیشتر یاری رسانم.

بدترین مقطع حضورم در رئال مصدومیتم در سال 2014 بود که باعث شد مدت زیادی از میادین، دور بمانم و خوب ترین روزهای حضورم نیز فتح دسیما در لیسبون و اوندسیما در میلان بوده اند.»

رابطه با زیدان: «زیدان از همان روز نخست تاثیر مثبتی روی همه بازیکنان قرار داد. حتی وقتی که دستیار آنچلوتی بود نیز رابطه ما با او بسیار خوب بود. من و دیگر بازیکنان به شدت پشتیبان و قدردان او هستیم.»


**براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارش: سيمين ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جهانيان همه گر منع من کنند از عشق ««« »»» من آن کنم که خداوندگار فرمايدمودریچ: برای بازی در خوب ترین تیم جهان سالمند نیستم


TT / 78 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : سيمين ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مودریچ
برچسب ها :

مطالب مرتبط