مودریچ: می دانستم که در رئال مادرید بازیکن موفقی خواهم شد

مودریچ: می دانستم که در رئال مادرید بازیکن موفقی خواهم شد

هافبک کروات تیم فوتبال رئال مادرید با ابراز خرسندی از تمدید قراردادش با کهکشانی‌ها تأکید کرد که می‌دانست در این تیم به بازیکنی موفق تبدیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوکا مودریچ خودش را تا چهار سال آینده به تیم فوتبال رئال مادرید متعهد و قراردادش را با این تیم تا سال 2020 تمدید کرد. او که فصل گذشته نقش پررنگی در یازدهمین قهرمانی کهکشانی ها در لیگ قهرمانان اروپا داشت، سال 2012 از تاتنهام به سفیدپوشان مادرید ملحق شد و با این تیم دو بار لیگ قهرمانان را فتح کرد.

مودریچ گفت: در دوران بازیگری من مقطعی آمد که احساس کردم باید پیشرفت و پخته شوم. در بدو ورودم به رئال مادرید کاملاً مشخص بود که رئال تیمی است که در آن من می توانم تمام توانایی هایم را نشان دهد و امیدوارم که این روند همچنان ادامه پیدا کند. امروز برای من روز خاصی است. من بسیار خوشحالم و از اینکه با رئال مادرید، بهترین تیم دنیا قرارداد جدیدی بسته ام، هیجان زده ام.

وی افزود: می خواهم از فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه به خاطر اعتمادی که به من نشان داده است، تشکر کنم. من قول می دهم که با تمام توانم به رئال مادرید خدمت کنم و امیدوارم که در آینده موفقیت های بیشتری کسب کنم.

****نظر يادتان نرود****

نگارش توسط: انوشه خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آيين تقوا ما نيز دانيم ««« »»» ليکن چه چاره با بخت گمراهمودریچ: می دانستم که در رئال مادرید بازیکن موفقی خواهم شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : انوشه خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : رئال , موفقی , خواهم , مودریچ

مطالب مرتبط