موردهای طلایی در مخلوط رنگ مو (2 عکس)

نکته های طلایی در ترکیب رنگ مو

رنگ مو های گوناگون را به چه صورت ترکیب کنیم

اکثر زنها از سفیدی و یکنواختی رنگ موهای خود ناراضی هستند.اغلب آرایشگران حرفه ای رنگ مویی را ارائه می دهند که متناسب با رنگ چهره مشتری بوده و باعث جوانی در ظاهرشود . موها یکی از اولین فاکتورهای جلب توجه افراد به حساب آمده و هر زنی دوست دارد که خوشگلی موهایش را دو چندان کند . یکی از روشهایی که برای خوشگلی موها بهره گرفته می شود رنگ مو است که برای بهره گیری از آن باید با اصول آن آشنایی داشت .

شاید تهیه ترکیبات متفاوت رنگ مو به نظر راحت باشد اما هرعملی اصول و روند خود را دارد و در این مقاله به شما نکاتی را تعلیم می دهیم تا با نحوه صحیح ترکیبات رنگی آشنایی پیدا کرده و خوشگلی موهایتان را بیشتر از پیش نمایید.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

در ترکیب رنگ مو از سه رنگ بیشتر بهره نگیرید

مورد های اصلی در ترکیب رنگ مو که بهتر است آگاهی بدارید

_ اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید این می باشد که جایز به ترکیب بیش از دو یا سه رنگ نمی باشد چراکه ثبات رنگ را از بین می برد. ترکیب رنگ ها با تن های متفاوت تنها منجر به ایجاد بی نظمی می شود.

_ هر کارخانه تولید رنگ فرمول های ویژه به خود دارند در نتیجه از ترکیب نمودن رنگ های کارخانه های گوناگون با یکدیگر پیش گیری نمایید.

_ خوب ترین ترکیب رنگی که قادر هستید داشته باشید شامل موارد زیر می باشد :

برای داشتن رنگ مو با تناژ خنک قادر هستید رنگ هایی با شماره های N8+A8+C8

رنگ مو با تناژ گرم را می توان با ترکیب رنگ های V7+R7 بدست آورد.

سری رنگ های N را با پایه های یکسان مخلوط کنید.

رنگ مو ها را می توان به دو دسته زیر تقسیم بندی نمود

1 . موقت

2 . نیمه دائم

این فرآورده ها اساسا رنگ طبیعی مو را روشن تر و نورانیتر می کنند، از تندی موهای سفید یا زرد می کاهند و موهای راه راه و مش شده را یکنواخت می کنند. این رنگ ها تحول شدیدی در رنگ مو بوجود نمییاورند و چون به آسانی و با یک بار شستشو نابود میشوند، برای آزمایش کردن یک رنگ مو عالی هستند.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس مورد های طلایی در ترکیب رنگ مو

از ترکیب نمودن رنگ های کارخانه های گوناگون با یکدیگر پیش گیری نمایید‎

دو نوع رنگ موی موقت وجود دارد

1 . رقیق ها

2 . غلیظ ها

رقیق ها موها را خیلی ملایم رنگ می کنند، در حالی که غلیظ ها رنگ تیره تری بوجود مییاورند. رنگ موهای موقت رقیق اصولا به صورت مایع هستند و بعد از استفاده و بدون اینکه آبکشی شوند، به مو مدل می دهند. بعضی از این رنگ های موقت به صورت اسپری در فروشگاه ها وجود می دارد. رنگ های به کار رفته در رقیق ها، معمولا رنگ های تضمین شده و رنگ های مصنوعی تصفیه شده ای هستند که از نقطه نظر مطمئنی تست شده اند و برای استفاده در غذاها، داروها و وسایل میکاپ و آرایشی توسط FDA (اداره ی غذا و دارو) مورد تایید واقع گشته اند. این رنگ ها تقریبا بی خطرند، لذا در برچسب روی بسته بندی ها، لزوم انجام تست پاچ قید نشده است (در تست پاچ، باید رنگ مو را 48 ساعت پیش از استفاده، روی قسمت کوچولوای از پوست دست قرار داده و بعد از نیم ساعت بشویید).

رقیق ها همچنین حاوی اسید ضعیفی هستند که باعث افزایش قدرت جذب رنگ توسط مو می گردند. برخی فرآورده ها امکان می دارد علاوه بر رنگ های تضمین شده، حاوی رنگ های مخلوطی دیگر باشند که در این صورت برچسب بسته بندی این فرآورده ها، در بر می داری تذکراتی برای رعایت احتیاط و همچنین تعلیم انجام پاچ تست مقدماتی است.

اکثر این مواد علاوه بر رنگ، برای مدل دادن مو نیز مصرف میشوند. برخی فرآورده ها به صورت اسپری، موس یا ژل ساخته شده اند، برخی برای ایجاد رنگ های فانتزی مو، قرمز، آبی، طلایی نقره ای، صورتی و سایر رنگ های غیرمعمول به کار می روند. همه رنگ های موقت، مواد رنگی را مثل یک پوشش رنگی روی مو قرار میدهند و به درون آپارتمان مو نفوذ نمی کنند و یا خیلی کم نفوذ می کنند. رنگ های خیلی غلیظ امکان می دارد به بالش یا تیپ مالیده شوند. تعریق موجب رنگ دادن مو به پوست می گردد. رنگ های موقت تا اندازه ای نسبت به آب مقاوم هستند، ولی به آسانی با یک بار شستشو نابود میشوند.

مورد های طلایی در ترکیب رنگ مو

**براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد**

نگارش: فروغ ی.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب آن آهوی مشکين به ختن بازرسان ««« »»» وان سهی سرو خرامان به چمن بازرسانموردهای طلایی در مخلوط رنگ مو (2 عکس)


TT / 127 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : فروغ ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ترکیب
برچسب ها :

مطالب مرتبط