7 مورد هنگام خرید کفش ویژه دو (3 عکس)

7 نکته هنگام خرید کفش مخصوص دو

نظرات گوناگون بسیاری در رابطه با کفش‌های دوندگی وجود دارد و آن که چه چیزی باعث می‌شود یک کفش دو خوب یا بد باشد می‌تواند انتخاب یک جفت کفش عالی شما را از آنچه که لازم است، سخت‌تر نماید.
وب‌سایت تناسب اندام: نظرات گوناگون بسیاری که در رابطه با کفش‌های دوندگی وجود دارد ــ و آن که چه چیزی باعث می‌شود یک کفش دو خوب یا بد باشد ــ می‌تواند انتخاب یک جفت کفش عالی شما را از آنچه که لازم است، سخت‌تر نماید.
هدف در نهایت، یافتن یک جفت کفش دوی عالی است که برای نیازهای خاص شما ساخته شده و این که پس از چند مایل دویدن با آن، احساس خوبی داشته باشید.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩

دفعه بعدی که برای خرید یک جفت کفش دوی تازه به بازار رفتید، از راهنمایی های زیر بعنوان برگ تقلب‌تان بهره گیرید.

محل خرید کفش

فروشگاه‌های تخصصی دو ــ فروشگاه‌هایی که فقط کفش‌ها و وسایل مرتبط با دویدن می‌فروشند ــ یکی از خوب ترین مکان هایی هستند که چنانچه یک جفت کفش دو نیاز دارید، می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید. کارکنان آن‌ها معمولا دونده هستند و توسط فروشگاه یا خود مارک ها تعلیم دیده‌اند تا بتوانند یک جفت کفش دوی عالی به شما سفارش کنند.

چنانچه نزدیک یک فروشگاه تخصصی زندگی نمی‌کنید، پس از این که مقداری اطلاعات در رابطه با کفش‌های دو کسب کردید، به یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ مراجعه کنید. در اینصورت می‌توانید اطمینان داشته باشید که دانش کارکنان فروشگاه در مخلوط با اطلاعات خود شما، کفشی متناسب با نیازهایتان را پیشنهاد خواهد کرد.

همکار فروش

فردی که در انتخاب کفش به شما کمک می‌کند، باید یک دونده بوده و طوری تعلیم نگاه کرده باشد که بتواند پس از تماشای دویدن یا قدم زدن شما، گام‌هایتان را تجزیه و تفسیر کند.
تصور نکنید کسی که سنش بالاتر است، دانش بیشتری نسبت به همکاران جوانترش دارد. امکان می دارد یک دانشجو که چند تابستان در چنین فروشگاهی فعالیت کرده، تجربه و اطلاعات بیشتری نسبت به افراد دیگر داشته باشد. هنگامیکه پای تندرستی و تناسب اندام شما در میان است، بدون احساس خجالت از آن‌ها بخواهید گواهینامه‌شان را به شما نمایان کنند.

سوالات ممکن

به فروش رساننده به احتمال زیاد از شما چند پرسش در رابطه با دویدن‌تان می‌پرسد. از پیش پاسخ‌های دقیق و معین تهیه کنید تا دستپاچه نشوید. سوالات امکان می دارد از این قرار باشند: هر چند وقت یکبار می‌دوید؟ مسافت پیموده شده شما بطور معمول در هر هفته چه مقدار است؟ آیا برای رویداد ویژه ای تمرین می‌کنید؟ آیا مسافت دویدن‌تان را در آینده نزدیک، زیاد خواهید کرد؟

کفش‌های کهنه تان

چنانچه بار اولتان نیست که کفش‌های دو می‌خرید، کفش‌های قدیمی‌تان را همراه ببرید. یک به فروش رساننده ماهر می‌تواند با دیدن به الگوی فرسایش روی کفش‌های قدیمی‌تان و تجزیه و تفسیر آن‌ها، نقل بکنید آیا کفش‌هایی که در حال حاضر با آن‌ها می‌دوید، خوب ترین گزینه شما هستند یا نه. کفشی که ۳۰۰ تا ۵۰۰ مایل با آن دویده‌اید، بهتر از تنها تماشای چند دقیقه دویدن شما روی تردمیل، جزئیات را معلوم خواهد کرد.
تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس 7 نکته هنگام خرید کفش ویژه دو

ایرادی ندارد که به رنگ کفش‌تان اهمیت دهید

۲۰ سال پیش، یک برند فقط یک یا شاید دو رنگ از یک کفش خاص را تولید می‌کرد. اما ای روزها شرکت‌ها، مجموعه‌ای از رنگ‌های متنوع برای اکثر مدل‌های کفش هایشان ارائه می‌دهند. این آگاهی دار معناست که ایرادی ندارد پس از یافتن کفشی که از نظر بیومکانیکی، عالی شماست، رنگی را برگزید که دوست دارید.
شما باید در آنچه که می‌پوشید، احساس اعتماد بنفس کنید و چنانچه بر تن کردن کفش‌هایتان در صبح برایتان جالب نیست یا نمی‌توانید ظاهر آن‌ها را تحمل کنید، آن‌ها در رسیدن به اهداف تناسب اندامتان به شما یاری نخواهند رساند.

به همان روشی که تشک انتخاب می‌کنید، کفش تهیه بکنید

آیا شما یک تشک نرم را دوست دارید یا یک تشک سفت را؟ کدام یک از آن‌ها درست در همان لحظه‌ای که در فروشگاه رویشان دراز می‌کشید، احساس بهتری به شما می‌دهد؟ چنانچه یک تشک سفت دوست داشته باشید اما یک تشک نرم تهیه بکنید، چون در هنگام خوابیدن در فروشگاه حس خوبی به شما داده، به احتمال زیاد پس از یک یا دو هفته از تصمیمی که گرفته‌اید، راضی نخواهید بود.

در حالیکه اولین برداشت شما نسبت به یک کفش اهمیتی می دارد اما اجازه ندهید آن، عامل بر آن شوی برای انتخاب کفش‌تان باشد. مموری فوم ــ یک بخش معمول از کفش‌های دو ــ می‌تواند باعث شود یک جفت کفش طوری بنظر برسد که انگار دارید روی ابرها راه می‌روید. چنانچه از افرادی هستید که ترجیح می‌دهند بافت جاده را کمی بیشتر احساس کنند، در بلند مدت از این کفش خوشتان نخواهد آمد.

در هنگام انتخاب یک کفش، الویت‌های شخصی بلند مدت خودتان را انتخاب بکنید، نه فقط عاطفی که در ۲۰ ثانیه اول بر تن کردن کفش پیدا می‌کنید.
تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس 7 نکته هنگام خرید کفش ویژه دو

سیاست عودت

شما این نکات را دنبال کردید، یک جفت کفش تهیه کردید که از آن‌ها خوشتان آمده بود، یک هفته با آن‌ها دویدید اما حالا از آن‌ها خوشتان نمی‌آید. آن‌ها پاهایتان را آزار می‌کنند و آن دستگاه زیرسازی تازه گیراای که به فروش رساننده، شما را در نکته اش متقاعد کرده بود، واقعا لازم بود؟ حالا اینطور بنظر می‌رسد که کارایی چندانی ندارد.

نگران نباشید

چنانچه از آن نوع دوندگانی هستید که به وقتی بیشتر از یک ساعت در فروشگاه نیاز دارند، کفش‌های دوی تان را از یک خرده به فروش رسانی که اجازه "خرید و آزمایش” می‌دهد، خریداری نمایید. برخی فروشگاه‌ها، یک طرح خاص ارائه می‌دهند که شما در آن، برای آزمایش کردن کفش‌هایتان ۹۰ روز وقت دارید.چنانچه در طول آن زمان به هر علتی، کفش‌تان را دوست نداشتید، می‌توانید آن را برگردانید و یک جفت دیگر بردارید.

یک سیاست عودت خوب فقط به فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ، محدود نمی‌شود. شما می‌توانید چنین نقشی را در فروشگاه‌های محلی‌تان نیز کشف بکنید، مکانی که تا ۶۰ روز وقت دارید که چنانچه از عملکرد، ظاهر یا اندازه جنس مورد نظرتان راضی نبودید، آن را برگردانید.

---ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

گردآوری توسط : ترانه ق.

تناسب اندام در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر دم به ياد آن لب ميگون و چشم مست ««« »»» از خلوتم به خانه خمار می‌کشی7 مورد هنگام خرید کفش ویژه دو (3 عکس)


TT / 179 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : ترانه ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط