موضع مجلس در رابطه با عدم شراکت دانشگاه آزاد اسلامی با اساتید مخابره میشه

موضع مجلس درباره عدم همکاری دانشگاه آزاد با اساتید اعلام می شود

به اعلان سرزه و به نقل از روز دوشنبه ایرنا، محمدمهدی زاهدی اضافه کرد: فرهاد رهبر و معاونان وی برای ارائه توضیحاتی دررابطه با اخراج و یا عدم تداوم معاهده بعضی از اعضا هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به کمیسیون آموزش و تحقیقات فراخوان می‌شوند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از علل این فراخوان ارائه توضیحات ضروری دررابطه با طریقه تعامل دانشگاه آزاد اسلامی با وزارت علوم می باشد.
بنابر مخابره «منزل ملت» زاهدی بیان کرد: بعد از این نشست می‌توان تصمیم تازه دانشگاه آزاد اسلامی را مورد وارسی گذاشت؛ میبایست دید آیا واقعا این تصمیم در چارچوب مصالح دانشگاه و مصالح ملی می باشد؟ به این علت که بی آگاهی از چندو چون نمی‌توان در رابطه با حرکت تازه دانشگاه آزاد اسلامی بیان نظر کرد.
سرپرست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی : سوالات میبایست از رییس دانشگاه آزاد اسلامی سؤال کرده شود و بعد از پاسخگویی وی، نظرات نهایی مخابره می‌شود.**نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود**

نگارش: سوسن چ.

دانشگاه در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن شد که چشم بد نگران بودی از کمين ««« »»» خصم از ميان برفت و سرشک از کنار همموضع مجلس در رابطه با عدم شراکت دانشگاه آزاد اسلامی با اساتید مخابره میشه


TT / 97 --- TP / 68%

گردآوری شده توسط : سوسن چ.
تاریخ گردآوری : 2018-03-05
در دسته بندی : اساتید
برچسب ها : مجلس , موضع , دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :