موضوع حقوق های نجومی در هلال احمر/ برداشت از ذخایر احتیاطی جهت تأمین اقلام امدادی

موضوع حقوق های نجومی در هلال احمر/ برداشت از ذخایر احتیاطی جهت تأمین اقلام امدادی

خزانه‌دار کل هلال احمر گفت: در بررسی اخیر تمامی دستگاه‌های نظارتی، هیچگونه تخلف و انحراف از قانون در توجه کرد به مدیران هلال احمر در سر تا سر کشور نداشتیم و پرچم هلال احمر همچنان سفید ماند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، مهدی علیپور در مجمع خزانه داران، عاملان ذیحساب و مسئولان تنظیم حساب‌های هلال احمر، گفت: این مجمع تعلیمی خزانه داران با هدف ارزیابی عملکرد استانها و مراکز مدیریت مالی و مخارجی هلال احمر کشور در خصوص پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی با رویکرد بخش عمومی و همچنین نرم افزار جامع، درحال برگزاری است.

وی اضافه کرد: ارزیابی حالت مالی سال‌های اخیر و حالت فعلی در جمعیت هلال احمر و ضرورت تمهید شرایط و تدابیر متناسب با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله موارد مدنظر در این همایش است.

خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر با اشاره به برداشت از ذخایر احتیاطی جمعیت برای تامین اقلام امدادی انبارها، بیان کرد: به علاوه اعتبارات پشتیبانی در حوزه های ستادی و استان‌های جمعیت افزایش٤٠ درصدی داشته که این افزایش به دلیل عمل به تکلیف حداکثری اقتصادی مقاومتی و صرفه جویی در اعتبارات؛ از ابتدای برج مهر جاری بوده است.

وی با اشاره به داستان فیش‌های حقوقی نجومی و غیر متعارف نیز گفت: خوشبختانه در بررسی اخیر تمامی دستگاه‌های نظارتی در این باره، هیچگونه تخلف و انحراف از قانون در توجه کرد به مدیران هلال احمر در سر تا سر کشور نداشتیم و پرچم هلال احمر همچنان سفید ماند.

علیپور با اشاره به پاکدستی مدیران هلال احمر اضافه کرد: از اصلی ترین ویژگی‌های میران جمعیت رعایت قوانین و مقررات و داشتن روحیه ایثارگری و کار داوطلبانه است که یاری رسانده تا اعتماد مردمان روز جدید به این نهاد مردمی و خیریه بیشتر شود.

به نقل کرده وی، با وجود شرایط حساس اقتصادی در دوره اخیر، هلال احمر در توجه کرد حق ایاب و ذهاب امدادگران و نیز حقوق و مزایای کارکنان، هیچگاه تاخیر نداشته است؛ حین این که در خدمت به مردمان و نیز توسعه و تجهیز امکانات امدادی مدرن، قادر بوده یاور امدادگران و در نتیجه آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی، باشد.

*نظرات شما مايه دلگرمى ماست*

تهیه از: فرخنده م.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روز هجران و شب فرقت يار آخر شد ««« »»» زدم اين فال و گذشت اختر و کار آخر شد



موضوع حقوق های نجومی در هلال احمر/ برداشت از ذخایر احتیاطی جهت تأمین اقلام امدادی


TT / 51 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : فرخنده م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ذخایر
برچسب ها : احمر , حقوق , هلال , احتیاطی , تأمین , اقلام

مطالب مرتبط