مونیخ آلمان میزبان پخش فیلم سینمایی "بادیگارد"

مونیخ آلمان میزبان پخش فیلم سینمایی "بادیگارد"

بعد از اکران کامیاب فیلم سینمایی بادیگارد در کشورهایی چون کشور کانادا، استرالیا، انگلستان، لبنان و کشور سوریه، این بار شهر مونیخ آلمان از بیستم اکتبر، میزبان اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا خواهد بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فیلم سینمایی بادیگارد بعد از نمایشهای کامیاب در کشورمان و برخی از نقاط مختلف دنیا، به زودی در سینماهای شهر مونیخ آلمان روی پرده می رود.

فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و تهیه کنندگی احسان محمدحسنی که بعد از اکران کامیاب در کشورمان در سینماهای مختلف دنیا به نمایش درآمد، وارد فاز نمایشهای نگاه کن المللی شد و در کشورهای گوناگونی چون کشور کانادا، استرالیا، انگلستان، لبنان و کشور سوریه روی پرده رفت.

بنا بر اعلام شرکت آیات مدیا، در ادامه روند نمایشهای نگاه کن المللی فیلم سینمایی بادیگارد، این بار شهر مونیخ آلمان میزبان انتشار این فیلم سینمایی خواهد بود. در همین راستا فیلم سینمایی بادیگارد از روز بیستم الی بیست و سوم اکتبر در سینما werkstattkino شهر مونیخ اکران خواهد شد.

گفتنی است قبل از مونیخ، در شهر کلن آلمان نیز آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا روی پرده رفته و با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده بود.

- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد -

نگارش : شهسوار ن.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حالی درون پرده بسی فتنه می‌رود ««« »»» تا آن زمان که پرده برافتد چه‌ها کنندمونیخ آلمان میزبان پخش فیلم سینمایی "بادیگارد"


TT / 36 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : شهسوار ن.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فرهنگی هنری
برچسب ها : میزبان , بادیگارد , مونیخ , آلمان

مطالب مرتبط