میخیتاریان: برای جایگاهم در یونایتد می جنگم

میخیتاریان: برای جایگاهم در یونایتد می جنگم

هنریک میخیتاریان، هافبک ارمنستانی منچستریونایتد تاکید کرد برای به دست آوردن رویاهای خود در یونایتد مبارزه خواهد کرد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به اعلان سرزه و به نقل از "ورزش سه"، میخیتاریان در فصل گرما امسال از دورتموند به منچستر پیوست اما در حال حاضر به یک بازیکن نیمکت نشین مبدل شده است.

میخیتاریان نقل کرد: "درست است که مدت زیادی نیمکت نشین بوده ام اما هرگز تسلیم نخواهم شد. برای پیوستن به منچستر مسافرت درازی را گذرانده ام و برای رسیدن به رویاهایم در این تیم مبارزه خواهم کرد. من تسلیم نخواهم شد و امیدوارم قدرت ضروری برای رسیدن به رویاهایم را داشته باشم".

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس میخیتاریان: برای جایگاهم در یونایتد می جنگم

مورینیو نیز در خصوص شرایط میخیتاریان نقل کرد: "من هرگز به فکر کنار قرار دادن او نیستم اما هنریک نیز باید تلاش بیشتری برای رسیدن به مخلوط عمده داشته باشد. ما بازیکنان زیادی در این پست داریم و انتظارات بسیار بالا است. زمانیکه او خوب تر از ماتا، لینگارد و مارسیال باشد، در مخلوط عمده قرار خواهد گرفت. تمام سرمربیان جهان علاقمند هستند تا بازی ها را با پیروزی به اتمام برسانند و در این راه از بازیکنانی بهره گیرند که در نیل به این اهداف به آنها یاری رسانند. من نیز از این قاعده مستثنی نیستم".


*********************

گردآوری از: فريبا آ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بنده پير خراباتم که لطفش دايم است ««« »»» ور نه لطف شيخ و زاهد گاه هست و گاه نيستمیخیتاریان: برای جایگاهم در یونایتد می جنگم


TT / 47 --- TP / 23%گردآوری شده توسط : فريبا آ.
تاریخ گردآوری : 2016-11-09
در دسته بندی : یونایتد
برچسب ها : جنگم , جایگاهم , میخیتاریان
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :