آیا میدانید چه نوع لاکی به رنگ پوستتان می آید؟ (4 عکس)

معمولا خانم ها به دنبال بهترین روش برای زیبا ساختن و آرایش چهره و اندام خود هستند.لاک زدن در زیباتر شدن دست ها نقش مهمی دارد.حتما تا به حال شده از لاکی استفاده کنید و حس کنید این لاک به شما نمیاید.با همراه شوید تا بتوانید با توجه به رنگ پوست خود بهترین لاک را انتخاب کنید:

 

 

پوست های تیره :

عکس شماره 1 ⇩

برای دوستانی که رنگ پوست تیره ای دارند بهشون پیشنهاد میشه تا از لاکهایی بارنگهای تیره استفاده کنند چون باعث جذابیت بیشتری روی دستشون میشه مثل قهوه ای ، کاکائویی ، قرمز یا شرابی و سبز تیره میتونن بهترین همخوانی رو با این پوستها داشته باشند .

برای شیک تر شدن ظاهر خانمها با پوست تیره یکیازموثرترین گزینه ها لاک ناخن به رنگ طلایی میباشد که زیبایی دوچندانی رو درپی خواهد داشت.

 

 

پوست های برنزه شده :

عکس شماره 2 ⇩
عکس آیا میدانید چه نوع لاکی به رنگ پوستتان می آید؟

با لاک های روشن‌تر هم همخوانی داشته و جذاب می‌شوند. شکلاتی و قهوه ای روشن ، آبی روشن ، صورتی و ارغوانی با پوست های برنزه همخوانی دارند. از آنجایی که رنگ برنزه توسط خورشید بدست آمده، از طلایی اجتناب کنید، این رنگ با رنگ پوستتان در هم آمیخته و جذابیت رنگ پوستتان را کاهش خواهدداد.

اصل اساسی برای پوست های برنزه این است که رنگ‌های گرم را انتخاب نمایید. رنگ لاک های بر پایه ی زرد ، برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند را بسیار توصیه می‌کنیم.

.

.

پوست های معمولی :

عکس شماره 3 ⇩
عکس آیا میدانید چه نوع لاکی به رنگ پوستتان می آید؟

با این رنگ پوست، رنگ‌های بیشتری به نسبت رنگ پوست تیره همخوانی داشته و می‌تواند استفاده شود. انواع طرح ها بر روی این رنگ پوست شیک بنظر خواهند رسید، چرا که هر طرح و رنگی به خوبی با این رنگ پوست همنشینی پیدا خواهد کرد.

طرح های با رنگ متالیک برای اشخاصی که رنگ پوستشان معمولی است بسیار گزینه ی خوبی است. از طرف دیگر لاک های حاوی اکلیل نیز جلوه ی زیبایی به پوست های معمولی خواهند بخشید.

رنگ‌های پر طراوت مثل صورتی ، آبی ، زرد یا نارنجی بر روی پوست های معمولی بسیار گیرا و جالب توجه خواهند شد. همچنین لاک های براق نیز مناسب اشخاصی با این رنگ پوست است. خانم‌هایی که رنگ پوست معمولی یا خنثی دارند، بهتر است از لاک های قرمز ، ارغوانی تیره و سرمه ای استفاده نکنند.

 

 

 

پوست های روشن :

عکس شماره 4 ⇩
عکس آیا میدانید چه نوع لاکی به رنگ پوستتان می آید؟

خانم‌هایی که پوست روشن دارند، شاید بین این سه دسته خوش شانس ترین هستند، چرا که می‌توانند حداکثر رنگ‌ها را برای ناخنشان انتخاب کنند. اگرچه معمولا این تفاوت میان خانم‌ها فراموش می‌شود و از رنگ‌های متنوعی استفاده نمی‌کنند. اشخاصی که پوستشان خیلی روشن یا به عبارتی سفید است، بهتر است

که از لاک های تیره استفاده نکنند . بهترین رنگ هایی که با پوست های روشن همنشینی دارند، صورتی براق یا روشن، ارغوانی و ارغوانی روشن و قرمز است. برای اینکه سرحال و دوست‌داشتنی بنظر برسید، استفاده از انواع صورتی را به شما توصیه می‌کنیم. لاک ناخن های بر پایه ی آبی برای پوست های روشن مهم‌ترین پیشنهادی است که داده می‌شود.

 

 

 

مستر پلاس-- لطفا نظر دهيد --

نگارش از : ارژنگ ک.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد ««« »»» ساحت کون و مکان عرصه ميدان تو بادگردآوری شده توسط : ارژنگ ک.
تاریخ گردآوری : 2015-11-18
در دسته بندی : آرایش و زیبایی
برچسب ها : لاکی , پوستتان
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :