میزبانى تیم هاى ملى اینلاین هاکى بانوان و آقایان از کودکان طیف اوتیسم

میزبانى تیم هاى ملى اینلاین هاکى بانوان و آقایان از کودکان طیف اوتیسم

کودکان طیف اوتیسم و جمعى از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و موسیقى میهمان تیم‌هاى ملى اینلاین هاکى در آکادمى اسکیت انقلاب تهران بودند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، میزبانى تیم هاى ملى اینلاین هاکى زنان و آقایان از کودکان طیف اوتیسم یی از خوب ترین اتفاقات ورزشی این هفته بود که به همت مقامات اسکیت هاکی کشورمان در آستانه رقابت های بزرگ آسیایی چین به انجام رسانده شد.
کودکان طیف اوتیسم و جمعى از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و موسیقى همچون رضا یزدانى، على اوجى و بانو شقایق دهقان روز پیش، میهمان تیم هاى ملى اینلاین هاکى در آکادمى اسکیت انقلاب تهران بودند.
در این مهمانی ، تیم اینلاین هاکى مردان جهت آشنایى بیشتر مهمانان با این رشته و به صورت نمادین، بازى دوستانه ای را به اکران قرار داد و بعد از آن نیز، بازیکنان تیم ملى به تعلیم و بازى با این کودکان توجه کردند.
در انتهاى این مهمانی، اجلاس اوتیسم کشورمان از مربیان و عوامل اجرایى آکادمى اسکیت انقلاب تهران که طى ماه هاى اخیر به تعلیم این کودکان توجه کرده بودند، تقدیر و براى ورزشکاران اعزامى به رقابت هاى آسیایى چین آرزوى موفقیت کرد.

*با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز*

گردآوری توسط: آتوسا ظ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

درد عشقی کشيده‌ام که مپرس ««« »»» زهر هجری چشيده‌ام که مپرسمیزبانى تیم هاى ملى اینلاین هاکى بانوان و آقایان از کودکان طیف اوتیسم


TT / 41 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : آتوسا ظ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اوتیسم
برچسب ها : بانوان , کودکان , اینلاین , هاکى , میزبانى

مطالب مرتبط