۹۰ میلیون یورو سرمایه برای احداث ۲ نیروگاه خورشیدی در تاکستان نیاز است

۹۰ میلیون یورو سرمایه برای احداث ۲ نیروگاه خورشیدی در تاکستان نیاز است

رئیس هیئت تجاری کشور ایرلند با اشاره به میزان سرمایه‌گذاری موردنیاز برای احداث دو نیروگاه گفت: به منظور احداث دو نیروگاه ۳۰ مگاواتی در شهرستان تاکستان بیش از ۹۰ میلیون یورو سرمایه و ۱۰۰ هکتار زمین نیاز است.

عکس   ۹۰ میلیون یورو سرمایه برای احداث ۲ نیروگاه خورشیدی در تاکستان نیاز است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، جرالد شنون رئیس هیئت تجاری کشور ایرلند امشب در نشست با استاندار قزوین و جمعی از مدیران استانی که در سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: هیئت تجاری ایرلند در زمینه احداث و تجهیز نخستین کارخانه تولید برق خورشیدی آمادگی دارد.

وی بیان کرد: در صورت همکاری و تعامل مسئولان آمادگی احداث 2 نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 30 مگاوات در شهرستان تاکستان وجود دارد.

رئیس هیئت تجاری کشور ایرلند با اشاره به روند تولید برق در نیروگاه ها گفت: تولید برق در این نیروگاه ها از طریق سقف سوله ها انجام خواهند شد این مهم در حالی است که طرح مذکور را می توان الگویی برای سایر مناطق و کشورها در نظر گرفته و عملیاتی کرد.

شنون با بیان میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای احداث دو نیروگاه خاطرنشان کرد: به منظور احداث دو نیروگاه 30 مگاواتی در شهرستان تاکستان بیش از 90 میلیون یورو سرمایه و 100 هکتار زمین نیاز است.

وی از استاندار قزوین و مسئولان، همکاری و مساعدت در زمینه صدور مجوزهای لازم و تسریع در روند عملیاتی کردن این طرح را خواستار شد.

—————————–

مسئول متن : سياوش م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به فريادم رس ای پير خرابات
««« »»»
به يک جرعه جوانم کن که پيرم

۹۰ میلیون یورو سرمایه برای احداث ۲ نیروگاه خورشیدی در تاکستان نیاز است

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید