نباید برای حل مشکلات به سوی کشورهای دیگر دست دراز کنیم

نباید برای حل مشکلات به سوی کشورهای دیگر دست دراز کنیم

رئیس مجمع بسیج ‌قزوین با بیان اینکه مجمع بسیج استان ‌توانایی حل مشکلات فرهنگی را دارد، گفت: نباید برای حل مشکلات خود به سوی کشورهای دیگر دست دراز کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، مرتضی روزبه ظهر امروز در سومین مجمع عالی بسیج اقشار استان قزوین که در سالن جلسات تبلیغات استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: بسیج اقشار استان قزوین برنامه ریزی های مناسبی را در راستای ارتقاء فرهنگ استان انجام داده که در همین راستا باید در حوزه بسیج بتوانیم با نیت خالص نقش ایفا کنیم.

روزبه عنوان کرد: باید فضایی را در استان قزوین فراهم کنیم تا همه آحاد جامعه زیر خیمه مجمع بسیج هدایت شده و شاهد رشد و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف باشیم.

رئیس مجمع بسیج استان قزوین گفت: مهمترین راهکار به منظور برطرف کردن مشکلات در حوزه های مختلف، مشارکت فعال مردم و به کارگیری ظرفیت های مردمی در حوزه بسیج بوده چراکه بسیج استان قزوین ظرفیت حل مشکلات این استان را دارد.

وی با اشاره به اهمیت استقلال کشور اظهار داشت: نباید برای حل مشکلات خود به سوی کشورهای دیگر دست دراز کنیم چرا که کشور توان برطرف کردن مشکلات خود را داشته و بهترین مصداق این امر پیروزی انقلاب و 8 سال دفاع مقدس است.

رئیس مجمع بسیج استان قزوین با بیان اینکه استان قزوین نه تنها ظرفیت برطرف کردن مشکلات خود بلکه ظرفیت برطرف کردن مشکلات کشور را نیز دارد، تصریح کرد: بیش از 100 کلید واژه در سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین وجود داشت که باید دقت بیشتری نسبت به این سفر داشته و نگاه متفاوت تری به موضوعات مطرح شده داشته باشیم.

-براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد-

تهیه کننده: اميد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طريق صدق بياموز از آب صافی دل ««« »»» به راستی طلب آزادگی ز سرو چمننباید برای حل مشکلات به سوی کشورهای دیگر دست دراز کنیم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : اميد ل.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها :

مطالب مرتبط