نبرد استقلال با رقیب بی خطر

جنگ استقلال با حریف بی خطر

استقلالی ها برای صعود به رتبه های بالای جدول، پسفردا باید برابر تیمی بازی کنند که در سال های گذشته هرگز اکران خوبی مقابل آبی های تهرانی نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال برای صعود به جمع مدعیان پسفردا باید هر 3 امتیاز بازی با سایپا را به دست بیاورد و البته در این راه با رقیبی بازی دارد که سال ها قادر نبوده آبی های تهرانی را غلبه بکند. آخرین پیروزی سایپا برابر استقلال مربوط به لیگ دوازدهم می شود. مکانی که این تیم توانست استقلال امیر قلعه بدیعی را با نتیجه 2 بر 1 غلبه بکند؛ هرچند که آبی های تهرانی در پایان آن فصل کامیاب شدند به مقام قهرمانی برسند.


در مجموع استقلال در 9 فصل گذشته لیگ برتر 18 بار به مصاف سایپا رفته است که در مجموع 10 بار پیروز شده، 6 بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده است و سایپا تنها در 2 بازی کامیاب به پیروزی شده است.


حسین فرکی در شروع کارش در سایپا نتایج خوبی گرفته است و امیدوار است بتواند با شکست استقلال، تیمش را به جاده موفقیت برگرداند. چنانچه این اتفاق بیفتند هم سایپا شرایطش را در جدول رده بندی خوب تر می کند و هم او کامیاب می شود پس از 3 سال سایپا را برنده دربی کوچولو شهر تهران کند.


*اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد*

تهیه از: فريبرز ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقدها را بود آيا که عياری گيرند ««« »»» تا همه صومعه داران پی کاری گيرندنبرد استقلال با رقیب بی خطر


TT / 24 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : فريبرز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استقلال
برچسب ها :

مطالب مرتبط