نتانیاهو: اوباما تهدید حیاتی برای شهرک های اسرائیل است

نتانیاهو: اوباما تهدید حیاتی برای شهرک های اسرائیل است

رییس وزیران رژیم صهیونیستی در اظهاراتی شخص «باراک اوباما» رئیس جمهور ایالات متحده را تهدید حیاتی برای شهرک‌های اسرائیلی در اراضی اشغالی توصیف کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «بنیامین نتانیاهو» رییس وزیران رژیم صهیونیستی اعلام کرد «باراک اوباما» رئیس جمهور ایالات متحده «تهدید حیاتی» برای روند شهرک سازی های اسرائیل در اراضی اشغالی است.

در حالی که چندین هفته بیشتر از امضای توافق بزرگترین بسته حمایت های ارتشی ایالات متحده به رژیم صهیونیستی نمی گذرد که نتانیاهو در جمع صهیونیست های ساکن شهرک «آمونا» در کرانه باختری نقل کرد: «تا پایان دوره ریاست جمهوری اوباما، نه فقط شهرک آمونا بلکه تمام شهرک های اسرائیل در خطر حیاتی هستند.»

به نگاشته وبگاه «تایمز اسرائیل» مقامات صهیونیست نگران هستند که اوباما تا قبل از ترک دفتر ریاست جمهوری، قصد داشته باشد راهکاری را برای حل مناقشات فلسطین-اسرائیل اعمال کرده یا حداقل بندهایی از آن را قبل ببرد.

دادگاه مناسب رژیم صهیونیستی دستور داده بود به خاطر واقع بودن شهرک آمونا در اراضی فلسطینیان، این شهرک تخلیه و تخریب شود. البته کابینه رژیم صهیونیستی نیز مصوب کرد که برای صهیونیست های ساکن آمونا، شهرک تازه ای شامل 300 واحد در کرانه باختری بسازند تا به آنجا رسانده شوند.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد

گردآورنده: شادی س.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حاليا مصلحت وقت در آن می‌بينم ««« »»» که کشم رخت به ميخانه و خوش بنشينمنتانیاهو: اوباما تهدید حیاتی برای شهرک های اسرائیل است


TT / 35 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : شادی س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نتانیاهو
برچسب ها : حیاتی , شهرک , اسرائیل , اوباما

مطالب مرتبط