نتایج بنچمارک BlackBerry Mercury لو داده شد

نتایج بنچمارک BlackBerry Mercury فاش شد

طرفداران بلک بری باید خود را آماده آشنایی با گوشی تازه اندرویدی این شرکت کنند؛ گوشی هوشمندی که بار دیگر مجهز به کیبورد فیزیکی اختصاصی این شرکت خواهد بود.

چنانچه شایعات اطراف بلک بری را مرور کنیم، به اخباری می رسیم که از معرفی 3 گوشی تازه اندرویدی گزارش کرده بودند. تاکنون دوتا از این گوشی ها به نام های DTEK50 و DTEK60 شناسانده شده اند که هر دو را شرکت Alcatel/TCL برای بلک بری ساخته است و هیچ کدام از آنها به کیبورد فیزیکی بلک بری مجهز نیست.

شایعات تازه از آمدن سومین گوشی حدس زده شده گزارش میکنند؛ گوشی ای که برخلاف قبلی ها از کیبورد فیزیکی بلک بری بهره میگیرد و انتظار داریم در سه ماهه نخست 2017 شاهد رونمایی از آن باشیم.

Mercury اسم رمز این گوشی اندرویدی تازه است که با شماره مدل BBB100-1 شناخته می ‎شود. از نتایج بنچمارک Geekbench آن اینطور برمی آید که Mercury از توجه کننده 8 اتمی با فرکانس 2 گیگاهرتز، 3 گیگابایت حافظه رم و سیستم عامل اندروید 7 بهره میگیرد. همچنین نقل میشود نمایشگر سیستم 4.5 اینچی است و دوربین های عمده و سلفی آن به ترتیب 18 و 8 مگاپیکسل کیفیت دارند.

هنوز از شکل و فرم احتمالی این سیستم اطلاعی نداریم و آگاهی نمیداریم که Mercury را نیز، همچون دو گوشی قبلی، شرکت TCL می سازد یا خیر. با این حال امیدواریم طی هفته های آینده اطلاعات بیشتری از این محصول به دست آوریم.______________________

گردآوری از : فريبرز ق.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم زمان عشرت ديدی که چون سر آمد ««« »»» گفتا خموش حافظ کاين غصه هم سر آيدنتایج بنچمارک BlackBerry Mercury لو داده شد


TT / 40 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : فريبرز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های فناوری
برچسب ها : Mercury , نتایج , بنچمارک , BlackBerry

مطالب مرتبط