نسخه PC از بازی Watch Dogs 2 با تاخیر انتشار داده می شود، دستگاه موردنیاز و توصیه ای و قفل Denuvo شناسایی شد

نسخه PC از بازی Watch Dogs 2 با تاخیر منتشر می شود، سیستم موردنیاز و پیشنهادی و قفل Denuvo معرفی شد

طبق اطلاعاتی که امروز توسط Ubisoft انتشار داده شد، نسخه PC از بازی Watch Dogs 2 در 15 نوامبر (25 آبان) و در کنار دو نسخه مربوط به کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One انتشار داده نخواهد شد. بر این اساس نسخه مربوط به سیستم‌های خانگی از این بازی قرار است با دو هفته تاخیر در 29 نوامبر (9 آذر) در دسترس کاربران قرار بگیرد. Ubisoft همچنین امروز دستگاه موردنیاز و توصیه ای برای اجرای این بازی و همچنین تعدادی از ویژگی‌های اصلی آن بر روی سیستم‌های خانگی را معرفی نمود. این اطلاعات را در ادامه مطلب دنبال کنید.

استودیو سازنده بازی Watch Dogs 2 امروز اعلام کرد که نسخه PC از این بازی با دو هفته تاخیر عرضه می‌شود تا این کمپانی فرصت کافی برای کار بر روی آن را داشته باشد و از اجرای عالی آن بر روی سیستم‌های گوناگون اطمینان یابد. از سوی دیگر این وقت، فرصت خوبی است که Ubisoft جزییات تازه ای را به این بازی اضافه نماید. تاکنون سابقه نداشته است که نسخه PC از یکی از عنوان بازی‌های Ubisoft با تاخیر نسبت به دیگر نسخه‌ها در دسترس کاربران قرار بگیرد.

Ubisoft علاوه بر اعلام این خبر، امروز دستگاه موردنیاز و توصیه ای برای اجرای این بازی بر روی سیستم‌های خانگی را هم شناساند. ویژگی‌‌های کامل این دو دستگاه را می‌توانید در ادامه خبر بینید.

حداقل دستگاه موردنیاز

دستگاه عامل: نسخه 64 بیتی از ویندوز 7، 8.1 و 10

توجه کننده: Intel Core i5-2400S سریع 2.5 گیگاهرتز یا AMD FX 6120 سریع 3.5 گیگاهرتز

حافظه رم: 6 گیگابایت

کارت گرافیک: GeForce GTX 660 یا Radeon HD 7870 با دو گیگابایت حافظه گرافیکی اختصاصی یا خوب تر

محیط حافظه نکته نیاز: 50 گیگابایت

 

دستگاه توصیه ای

دستگاه عامل: نسخه 64 بیتی از ویندوز 7، 8.1 و 10

توجه کننده: Intel Core i5-3470 سریع 3.2 گیگاهرتز یا AMD FX 8120 سریع 3.9 گیگاهرتز

حافظه رم: 8 گیگابایت

کارت گرافیک: GeForce GTX 780 یا GeForce GTX 1060 با سه گیگابایت حافظه گرافیکی اختصاصی یا GeForce GTX 970 یا AMD Radeon R9 290 با چهار گیگابایت حافظه گرافیکی اختصاصی یا خوب تر

محیط حافظه نکته نیاز: 50 گیگابایت

از بین ویژگی‌های نسخه PC از این بازی می‌توان به پشتیبانی از وضوح 4K همراه با تنظیمات Ultra برای بافت‌ها، نرخ فریم نامحدود، پشتیبانی از فناوری‌های SLI/Crossfire، پشتیبانی از دسته‌های بازی و دستگاه اختصاصی رانندگی با بهره گیری از صفحه کلید و ماوس اشاره کرد. Ubisoft همچنین امروز اعلام کرد که بازی Watch Dogs 2 از قفل توسعه یافته Denuvo بهره می‌برد اما این دستگاه امنیتی، بر روی بازی و گیم پلی آن تاثیری قرار نخواهد داد.


****************

متن از : شبنم ب.

بازی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قد همه دلبران عالم ««« »»» پيش الف قدت چو نون بادنسخه PC از بازی Watch Dogs 2 با تاخیر انتشار داده می شود، دستگاه موردنیاز و توصیه ای و قفل Denuvo شناسایی شد


TT / 74 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : شبنم ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بازی
برچسب ها : تاخیر , Watch , نسخه , DOGS , Denuvo

مطالب مرتبط