نظرتان در رابطه با برقراری رابطه و نزدیکی جنسی جلوی چشم شیرخواران چه چیزی است؟

نظرتان در مورد برقراری رابطه جنسی جلوی چشم نوزادان چیست؟

رابطه­ جنسی پدر و مادرهایی که بچه ­هایشان را کنار خودشان می ­خوابانند معمولا دچار آشفتگی می­ شود و آنها سردرگم هستند که چطور باید این مسئله را حل کنند


رابطه و نزدیکی جنسی با حضور فرزندان در زندگی، چطور باید انجام پذیرد

رابطه­ جنسی پدر و مادرهایی که بچه ­هایشان را کنار خودشان می ­خوابانند معمولا دچار آشفتگی می­ شود و آنها سردرگم هستند که چطور باید این مسئله را حل کنند. گاهی اوقات پدر و مادرها در این نگاه کن ضربه می خورند و بیشتر مواقع مواظبت جنسی خردسال به خطر می ­افتد. دکتر علی شیخ الاسلامی در این باره توضیح می‌دهد.


پدر و مادرهایی که بچه‌های کوچولو­شان را کنار خودشان می‌خوابانند از نظر رابطه و نزدیکی جنسی دچار آشفتگی می‌شوند؟


بله اما این آشفتگی فقط متوجه مادر و پدر نیست، در بسیاری از مواقع کودکان هم زمانی که بزرگتر می­ شوند با مشکلاتی دست و پنجه نرم می­ کنند. معمولا زن و شوهرها زمانی که ازدواج می­ کنند و تا زمانی که بچه ای ندارد با فراغ بال هر زمان که دوست داشته باشند رابطه و نزدیکی جنسی برقرار می ­کنند و تولد فرزند آنها را دچار سردرگمی می ­کند و گاهی اوقات آنقدر دچار استرس می ­شوند که امکان می دارد رابطه زناشویی­شان به خطر بیفتد.


از چه وقت باید اتاق خواب خردسال را جدا کرد؟

بچه از حدود یک و نیم سالگی قادر هست در اتاق خواب خودش استراحت بکند و این نه تنها باعث می ­شود پدر و مادر خلوت خودشان را داشته باشند بلکه تاثیرات خوبی روی رشد خردسال دارد و به او احساس استقلال می­دهد. چنانچه بچه به اتاق خودش عادت کند، پدر و مادر می­توانند در ساعات استراحت­شان بدون وجود معضلی در کنار هم وقت طی بکنند.


نظرتان در رابطه با برقراری رابطه و نزدیکی جنسی جلوی چشم نوزادان کدام است؟

بعضی ها فکر می­کنند نوزادان متوجه­ چیزی نمی­ شوند و به همین دلیل رابطه­ جنسی شان را جلوی چشم طفل انجام می­ دهند؟ نظرتان در این خصوص کدام است؟

متاسفانه گاهی اوقات والدین با این تفکر که بچه شان چیزی نمی­فهمد و طفل است جلوی چشمان او با هم رابطه­ جنسی برقرار می­کنند در حالیکه نوزادان حتی زمانی نمی­توانند حرف زنند، حافظه­ به شدت قوی ای دارند و همه تصاویر را در ذهن­شان ضبط می­کنند و حتی امکان می دارد اندیشند پدرشان در حال کتک زدن و آزرده کردن مادرشان است و این علاوه بر تاثیر رابطه­ جنسی بر روان خردسال، باعث می­شود او از پدر هم کینه به دل بگیرد.


والدین چطور باید برنامه­ رابطه­ جنسی شان را تنظیم کنند تا برای خردسال معضلی رقم نخورد؟

آنها باید ساعاتی که قرار است رابطه داشته باشند را به زمانی موکول کنند که خردسال خواب است یا در خانه نیست. حتی می توان رابطه­ ی جنسی را از شب به صبح و زمانی که خردسال خواب است موکول کرد. چنانچه سن بچه طوری باشد که قادر باش آن­را به کسی سپرد خوب تر است در هفته برای یک ساعت این کار را به انجام رساند تا والدین بدون استرس از بیدار شدن بچه ارتباط جنسی‌شان را برقرار کنند.

تولد فرزند در زندگی مشترک چیزی است که باید زندگی را تکامل ببخشید اما رفتار ناآگاهانه­ پدر و مادر گاهی اوقات باعث می­شود زندگی با معضلات جدی روبرو شود. به طور مثال گاهی اوقات زوجین به خاطر همین هراس از نگاه شدن در مقابل خردسال مدام رابطه ­شان را به تعویق می‌اندازند و همین مسئله رفته‌رفته باعث خنکی جنسی­ می ­شود در حالی‌که با یک برنامه‌ریزی ساده می­ توان این مشکل بزرگ را حل کرد.****************

تهیه شده توسط: سينا ف.

سلامت جنسی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم ای شام غريبان طره شبرنگ تو ««« »»» در سحرگاهان حذر کن چون بنالد اين غريبنظرتان در رابطه با برقراری رابطه و نزدیکی جنسی جلوی چشم شیرخواران چه چیزی است؟


TT / 109 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : سينا ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نظرتان
برچسب ها : جنسی

مطالب مرتبط