نمایشگاه آثار هنری «نقش مهر» در آرت سنتر

نمایشگاه آثار هنری «نقش مهر» در آرت سنتر

انجمن زروان با همکاری خانه‌ هنر (آرت سنتر) نمایشگاهی به مناسبت بزرگداشت مهر و مولانا برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهنگ ایران زمین از آغاز ستون خیمه خویش را بر دوش مهر برافراشته است. مهر هم خورشیدی است روشنایی بخش و هم پیمانی و هم ماهی از سال. ماهی که زادروز بزرگترین ستایندگان مهر یعنی مولانا و حافظ در آن قرار گرفته است. مولانا، آن روایتگرِ عشقِ وجد آسای دگرگون سازِ انسان و هستی و حافظ؛ آن افشاگرِ راز پیمان با مهرِ دروغ شکن و ریاگریز.

«نقش مهر» نمایشگاهی است بر مدار مهر و مولانا، که آثاری با درون مایه مهر و مولانا را از هنرمندانی نامدار گرد هم آورده است. این برنامه با همت انجمن فرهنگی زروان و با همکاری خانه هنر (آرت سنتر) طرح ریزی شده است.

در این نمایشگاه آثاری از هنرمندانی چون حمید طلوعی فر، بهنام کامرانی، سالار احمدیان، علی شیرازی، عین الدین صادقی، مهدی نبوی، مریم سالور، کتایون مقدم، میرمولا ثریا، ابراهیم الفت، محسن دایی نبی، ابوالفضل رفیعی، علیرضا سعادتمند، علی اسماعیل لو، امیر صادق تهرانی، جلال الدین مشمولی، مهرداد صدری، سحر صالحی، امیتیس سلطانی (عباسیون)، حمیدرضا رحیمی نژاد، محمدرضا عموزاده، حامد مشیتی، ساویز شالچیان، فرناز اخلاقی، بابک حقی، محمد فرنود، محیا طلوع کیان، کاظم خراسانی، سامان آفریدند، آزاده مظهر سرمدی، نوشین ایپکچی، ناصر عزیزی، احمد آریامنش و آیین شاهرودی به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه نقش مهر از 30 مهر تا 5 آبان در گالری آرت سنتر واقع در بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، پلاک 145 برقرار خواهد بود.

آیین گشایش این نمایشگاه جمعه 30 مهر از ساعت 16-21 با حضور جمعی از فرهیختگان و برنامه های متنوع برگزار می شود.

_____________________

گردآوری از : سالومه .ی

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فی الجمله اعتماد مکن بر ثبات دهر ««« »»» کاين کارخانه‌ايست که تغيير می‌کنندنمایشگاه آثار هنری «نقش مهر» در آرت سنتر


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سالومه .ی
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فرهنگی هنری
برچسب ها : نمایشگاه , هنری , سنتر

مطالب مرتبط