نوترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

جدیدترین فیلم های سینمایی در جهان +عکس

موثق ترین اخبار در رابطه با فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که قرار است در این فیلم ها بازی کنند را در اینجا بخوانید.کیث کیمبل، از وب‌سایت متاکریتیک هر هفته آخرین اخبار، آپدیت ها، تریلرها و مطالب مربوط به فیلم های سینمایی که قرار است
تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا

خوب ترینها : موثق ترین اخبار در رابطه با فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که قرار است در این فیلم ها بازی کنند را در اینجا بخوانید.کیث کیمبل، از وب‌سایت متاکریتیک هر هفته آخرین اخبار، آپدیت ها، تریلرها و مطالب مربوط به فیلم های سینمایی که قرار است در طول ماه های آینده روی پرده سینماهای دنیا بروند را گردآوری و انتشار میدهد. متاکریتیک وبسایتی تجاری است که انتقاد های منتقدین در خصوص فیلم های سینمایی، بازی ها، آلبوم های موزیک، سریال ها، دی وی دی ها و اخیراً کتاب ها را جمع آوری می نماید. بنابراین قادر هستید موثق ترین اخبار در رابطه با فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که قرار است در این فیلم ها بازی کنند را در اینجا بخوانید.

آخرین تریلر پیش از نمایش فیلم سینمایی "روگ وان: قصه ای از جنگ ستارگان" (Rogue One: A Star Wars Story) اولین تصاویر از گَلِن اِرسو (با بازی مدس میکلسن) را به نمایش قرار میدهد که فرزندش جین (فلیسیتی جونز) کاراکتر عمده این فیلم اسپین-آف از سری فیلم های فیلم جنگ ستارگان است. ظاهراً ارسوی پدر رابطه ای با ساخته شدن ستاره مرگ دارد و جین باید گروهی از شورشیان را رهبری می کند تا نقشه های جواهر تاج سلطنتی را بربایند. گرث ادواردز این فیلم را که قرار است شانزدهم دسامبر نمایش شود، ساخته و بازیگرانی مانند دیه‌گو لونا در نقش کاپیتان کاسیان اندور، دانی ین در نقش چیروت ایموه جنگجوی نابینا، جیانگ ون در نقش بیز مالبوس، ریز احمد در نقش روک بودی خلبان، فارست ویتاکر در نقش ساوگر را بازی می کنند و آلن تودیک صداپیشگی درویدK-2SO را به انجام میرساند. همه این کاراکترها در مقابل بن مندلسون در نقش اورسون کرنیک و شرور دوست داشتنی همه یعنی دارث ویدر قرار می گیرند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

"جان ویک" (John Wick) در سال 2014 فیلم کامیابی بود و دو برابر بودجه اش به فروش رسان کرد. بنابراین تعجبی ندارد که دنباله آن با عنوان "جان ویک: فصل 2" (John Wick: Chapter 2) قرار است در روز دهم فوریه 2017 به نمایش عمومی درآید. کیانو ریوز با کاراکتر جان ویک باز می گردد، آدمکش بازنشسته ای که قادر نیست بازنشسته شود و در این دنباله (دنباله سومی هم در راه است!) جان به رم مسافرت می کند تا به یکی از همکاران کهنه اش یاری رساند تا مهار اتحادیه آدمکش های بین المللی را به دست آورد. چاد استاهلسکی که یکی از کارگردانان فیلم نخست بود، این بار به تنهایی سکان کارگردانی را بدست گرفته است. لنس ردیک، ایان مک‌شین و بریجت مویناهان در این دنباله هم بازی کرده اند و هنرپیشگان جدید عبارتند از کامان، لارنس فیشبورن، ریکاردو اسکامارچو، روبی رز، فرانکو نرو و پیتر استورمار.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

فیلم سینمایی "رزیدنت ایول: قسمت پایانی" (Resident Evil: The Final Chapter) که به دلیل حاملگی میلا یوویچ به تأخیر افتاده بود، بالاخره روز 27 ژانویه 2017 وارد سینماها خواهد شد. این فیلم که ششمین فیلم از سری فیلم های "رزیدنت ایول" (پس از "رزیدنت ایول"، "رزیدنت ایول: آپوکالیپس"، "رزیدنت ایول: انقراض"، "رزیدنت ایول: پس از مرگ"، "رزیدنت ایول: قصاص") است، چهارمین فیلمی است که کارگردانی اش با همسر یوویچ یعنی پل دبلیو. اس. اندرسون است. فیلم داستان درست پس از آخرین فیلم را از سر می گیرد، مکانی که آلیس بر آن میشود به راکون سیتی برگردد و یک بار دیگر در مقابل کمپانی آمبرلا قرار بگیرد. بقیه هنرپیشگان این فیلم از این قرارند: روبی رز، الی لارتر، ایین گلن، شان رابرتز، ویلیام لیوای، ایون مکن و رولا.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

ژانگ ییمو این بار فیلم "دیوار بزرگ چین" (The Great Wall) با بازی ستاره هایی همچون مت دیمون، پدرو پاسکال، ویلم دافو، اندی لائو، جینگ تیان و ادی پنگ را میسازد. این فیلم داستان گردان های سربازانی را روایت می کند که با گونه ای راز آلود از موجودات مبارزه می کنند که می خواهند از دیوار بزرگ چین رد شوند. با وجود جنجالی که تریلر نخست بر سر انتخاب مت دیمون برای بازی در این فیلم به پا کرد، کارگردان آن از همه می خواهد که قبل از قضاوت در رابطه با فیلم ابتدا آن را بینند. این فیلم روز 17 فوریه 2017 در سینماهای آیمکس به نمایش در می آید.

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

فیلم "پاور رنجرز" (Power Rangers) که روز 24 مارس 2017 قرار است نمایش شود، داستان پنج نوجوان عادی را روایت می کند که باید قدرت های مخصوص خود را بپذیرند زیرا دهکده کوچولو انجل گرو را نیروهای بیگانه به مخاطره مییاندازند. دین ایزرائلیت این فیلم را ساخته و نائومی اسکات، بکی جی.، لودی لین، آر. جی. کایلر و داکر مونت‌گومری در نقش رنجرها و برایان کرنستون در نقش زوردون بازی کرده اند و بیل هیدر صداپیشگی آلفا 5 را به انجام رسانده و الیزابت بنکس در نقش ریتا ریپولسا نمایان ساخته شده است.

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

"دنیا زیرین: جنگ های خونین" (Underworld: Blood Wars) پنجمین فیلم در این سری فیلم ها است که در سال 2003 با "دنیا زیرین" ساخته لن وایزمن شروع شد و با "دنیا زیرین: تکامل"، "دنیا زیرین: ظهور لایکن ها" و "دنیا زیرین: بیداری" ادامه یافت. کیت بکینسیل در نقش سلن بازگشته و باید بار دیگر با لایکن ها و خون نوش هایی که به او خیانت کرده اند مبارزه کند. با کمک دیوید (با بازی تیو جیمز) و پدرش توماس (چارلز دنس) سلن مبارزه می کند تا جنگ ابدی بین این دو دسته را پایان دهد. آنا فوئرستر پس از تجربه کارگردانی "اوتلندر" حالا کارگردانی این فیلن را بر عهده گرفته و قرار است این فیلم ششم ژانویه 2017 به نمایش عمومی درآید.

تصویر و عکس شماره 6 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

در جشنواره فیلم کن 2016، فیلم "من، دنیل بلیک" (I, Daniel Blake) برای کارگردانش کن لوک، دومین نخل طلا را به ارمغان آورد. دنیل، کاراکتر عمده فیلم را که دیو جانز بازی می کند، نجاری است که به تازگی هجوم قلبی را پشت سر قرار داده و پزشکش به او اجازه بازگشت به کار را نمی دهد در حالی که خدمات اجتماعی مشخص کرده که او برای فعالیت کردن صلاحیت دارد. این باعث می شود که دنیل درگیر امور اداری شود و تأمین دولتی نداشته باشد. این قضایا او را باعث می شوند که او با کیتی (هیلی اسکوایرز) آشنایی پیدا کند که به تازگی با دو بچه اش به نیوکاسل نقل جا کرده است. این فیلم روز 23 دسامبر در سینماهای ایالات متحده به نمایش در می آید.

تصویر و عکس شماره 7 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

پدرو آلمودوار پس از فیلم ناامیدکننده "من خیلی هیجانزده ام" در سال 2003، فیلم "جولیتا" (Julieta) را ساخته که اقتباسی از سه داستان کوتاه از آلیس مانرو است. "جولیتا" که داستان غم یک مادر، حس گناه و رابطه با فرزندی را روایت می کند که ترکش کرده است، انتقاد های اولیه مختلطی گرفته است. روز 21 دسامبر منتظر نمایش این فیلم باشید.

تصویر و عکس شماره 8 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

با نام قبلی "روز باستیل"، فیلم "ربایی" (The Take) به داستان شان بریار، مأمور سیا (با بازی ادریس اِلبا) توجه میکند که اجباراً از کیف قاپی به نام مایکل میسون (با بازی ریچارد مدن) که خود را در میان توطئه ای بزرگ می کشف کند، کمک می گیرد. این دو 24 ساعت زمان دارند تا منبع فساد را کشف بکنند و در این میان دشمنی مشترک دارند. جیمز واتکینز این فیلم که قرار است 18 نوامبر 2016 نمایش شود و انتقاد های اولیه مختلطی گرفته، را کارگردانی نموده است. / خوب ترین ها

تصویر و عکس شماره 9 ⇩
تصویر و عکس تازه ترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس

**لطفا نظر دهيد**

نگارش: پارسا ز.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کنون که می‌دمد از بوستان نسيم بهشت ««« »»» من و شراب فرح بخش و يار حورسرشتنوترین فیلم های سینمایی در دنیا +تصویر و عکس


TT / 297 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : پارسا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 141

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط