نورانی مهر: تفاوتی ندارد در مرحله حذفی لیگ قهرمانان با چه تیمی روبه رو شویم/ دنبال حفظ جایگاه چهارمی می باشیم

درخشان مهر: فرقی ندارد در مرحله حذفی لیگ قهرمانان با چه تیمی روبه رو شویم/ دنبال حفظ جایگاه چهارمی هستیم

برای هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن شهر اصفهان فرقی نمی کند که تیمش در مرحله حذفی لیگ قهرمانان قاره آسیا با چه تیمی روبه‌رو شود.

مهران نورانی مهر درباره شروط ذوب آهن در لیگ قهرمانان قاره آسیا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم نقل کرد: برد خوبی را کسب کردیم و در بازی بعدی مقابل العین هم میزبان می باشیم. زیاد فرقی ندارد که به عنوان تیم نخست یا دوم صعود کنیم، ولی سعی میکنیم تا در نهایت در مرحله حذفی حاضر باشیم. در این مرحله هم فرقی ندارد که با کدام تیم روبه رو می شویم و اصلی این است که به مراحل بالاتر برویم.

وی با اشاره به واپسین اوضاع ذوب آهن در لیگ برتر فوتبال تاکید کرد: ما دنبال حفظ جایگاه چهارمی می باشیم، ولی چندین تیم دیگر هم می خواهند به ذوب آهن برسند. کار ما دشوار است، ولی امیدوارم در چهار بازی انتهاای خوب ترین نتایج را بگیریم.

نورانی مهر در عکس العمل به این که چندین روز گذشته از طرف AFC به عنوان یکی از نبوغ های فوتبال قاره آسیا شناسانده شد، بیان داشت: شادم که این اتفاق برای من رخ داد. البته خودم کار ویژه ای به انجام نرساندم و باید از کادر فنی تشکر کنم که به من اعتماد کرد. از بازیکنان هم سپاسگزارم که به من یاری رساندند.

--- پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود ---

نگارش توسط : شايگان ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای عروس هنر از بخت شکايت منما ««« »»» حجله حسن بيارای که داماد آمدنورانی مهر: تفاوتی ندارد در مرحله حذفی لیگ قهرمانان با چه تیمی روبه رو شویم/ دنبال حفظ جایگاه چهارمی می باشیم


TT / 69 --- TP / 33%گردآوری شده توسط : شايگان ز.
تاریخ گردآوری : 2017-04-14
در دسته بندی : چهارمی
برچسب ها : فرقی , تیمی , جایگاه , حذفی , روبه , مُهر
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :