نوزادی که جای خون در رگش آب روان است! (2 عکس)

نوزادی که جای خون در رگش آب جاری است!

این نوزاد که «فرانکی موریسون» نام دارد، هنگامی که متولد شد، تنها به اندازه دو قاشق غذا خوری در بدنش خون داشت - یعنی هفت مرتبه کمتر از متوسط خونی موجود در بدن یک نوزاد جدید به دنیا آمده- و بقیه آب بود.
وبسایت پایش: طفلی که هنگام تولد ، تنها به اندازه دو قاشق غذا خوری در بدنش خون داشت پس از یک سال هنوز زنده است.

این نوزاد که «فرانکی موریسون» نام دارد، هنگامی که متولد شد، تنها به اندازه دو قاشق غذا خوری در بدنش خون داشت - یعنی هفت مرتبه کمتر از متوسط خونی موجود در بدن یک نوزاد جدید به دنیا آمده- و بقیه آب بود.پزشکان پس از کشف این داستان، به مادر و پدر این فرزند نقل کردند باید منتظر اتفاقات بدی در آینده باشید، زیرا این نوزاد تنها دو روز دیگر زنده خواهد ماند.
به گزارش دیلی میل، والدین این نوزاد زمانی از زنده ماندن «فرانکی» ناامید شدند، در ۲۰ اکتبر سال گذشته یک کشیش را خبر کردند تا برای مهمانی خاکسپاری فرانکی در آینده ای نزدیک آماده باشد. در حالی تنها سه روز دیگر به ۲۰ اکتبر ۲۰۱۶ باقی مانده که فرزند کوچک در میان بهت و ناباوری همگان با گذشت یکسال هنوز زنده است و شادمانه زندگی می‌کند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩


این در حالی است که پزشکان پیشتر نقل کرده بودند در صورتی که این فرزند زنده بماند، حتما به خاطر زیان مغزی که به آن دچار خواهد شد، تا آخر عمر روی ویلچر خواهد نشست و قدرتمندی حرف زدن نخواهد داشت.با گذشت یکسال از تولد این فرزند خوشگل، تنها تفاوتی که او با کودکان همسن و سال خود دارد، این است که دستگاه مطمئنی بدن نسبت به آنها کمی ضعیفتر است. مادر و پدر و پزشکان زنده ماندن این نوزاد فرزند را تنها یک اعجاز آگاهی میدارند.
تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس طفلی که مکان خون در رگش آب جاری است!

-------------------------------

تهیه شده توسط: پانته‌آ ش.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گوهر معرفت آموز که با خود ببری ««« »»» که نصيب دگران است نصاب زر و سيمنوزادی که جای خون در رگش آب روان است! (2 عکس)


TT / 65 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : پانته‌آ ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : جاری

مطالب مرتبط