نکته هایی در رابطه با محصولات حصیری که نمی دانید (3 عکس)

نکاتی درباره محصولات حصیری که نمی دانید

سبدکو معتقد است وجود محصولات طبیعی حصیری گرمی و آرامشی به خانه می بخشد که در محصولات مصنوعی پیدا نمیشود. محیط گرم و امن و احساس خوبی که بهره گیری از این محصولات بوجود مییاورد، انسان را با طبیعت پیوند می دهد.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩

4 مورد در رابطه با محصولات حصیری که خوب است آگاهی بدارید

محصولات حصیری در بر می داری مزایای زیادی هستند که از اهم آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

• مزایای زندگی کرد محیطی: از مواد اولیه طبیعی ساخته می شوند که کاملا سازگار با محیط زندگی کرد هستند و باعث ناپاکی کره زمین نمی شوند.

• کاربرد تزیینی: محصولات حصیری علاوه بر کاربرد خاص هر یک در زندگی روزمره به خاطر این که از صنایع دستی به حساب مییایند و خوشگلی طبیعی و منحصر به فردی هم دارند، در هر کجا که قرار بگیرند قادر هستند به عنوان دکور و تزیین نیز بهره گرفته شوند.

• حس طبیعی: محصولات حصیری به عنوان یک چاشنی طبیعی، موجب تلطیف و گرمی زندگی خودروای و خنک به روز می شوند.

• نبود جذب دوده و گرد و غبار محیطی: چنانچه از ظروف و سبدهای پلاستیکی در کمد و کابینت آشپزخانه خود بهره گرفته باشید، متوجه شده اید که مواد پلاستیکی به خاطر الکتریسیته ساکنی که به وجود مییاید، با گذشت وقت دوده و گرد و غبار موجود در هوا را به خود جذب و حتی باعث مشکی شدن دیواره کمد و کابینت پیرامون خود می شوند، پیامدی که محصولات حصیری به هیچ وجه با آن مواجه نمی شوند!
و اما گروه سبدکو فعالیت خود را در زمینه دیزاین و به فروش رسان آنلاین محصولات حصیری یا همان بافته های گیاهی از سال 1392 آغاز کرد. این مارک با نگاهی بدیع و رویکردی علمی درصدد ترویج بهره گیری از محصولات دوستدار طبیعت در کشورمان امی باشد، حرکتی که مدتی است در سایر نقاط دنیا شروع شده است. محصولات سبدکو، به خاطر دیزاین ویژه ای که دارند در مکان مکان خانه فضایی زیبا و مدرن را برای شما خلق می کنند.

سبدکو معتقد است وجود محصولات طبیعی حصیری گرمی و آرامشی به خانه می بخشد که در محصولات مصنوعی پیدا نمیشود. محیط گرم و امن و احساس خوبی که بهره گیری از این محصولات بوجود مییاورد انسان را با طبیعت پیوند می دهد. مزایای محصولات حصیری موجب گشته که امروزه بازگشتی دوباره به این محصولات ، البته با رویکردی مدرن، صورت پذیرد.

هنرمندان حصیرباف سبدکو از بالاترین مهارت در رشته خود برخوردار بوده و محصولات دیزاین شده این مارک را با کیفیت بالا و از خوب ترین مواد تولید می کنند.
محصولات حصیری سبدکو از موادی چون بامبو، ترکه بید، ساقه گندم، برگ نخل و نی باتلاقی ساخته شده اند که تماما از طبیعت حاصل میشوند.

نمونه هایی از تولیدات خانگی این مارک:
تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس نکاتی درباره محصولات حصیری که آگاهی نمیدارید


نمونه هایی از تولیدات فروشگاهی این مارک:
تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس نکاتی درباره محصولات حصیری که آگاهی نمیدارید

سبدکو ماموریت خود را، دیزاین، تولید و به فروش رسان آنلاین محصولات حصیری تعریف می کند.
چشم انداز این گروه ترویج و فرهنگ سازی استفاده هرچه بیشتر از محصولات طبیعی و دوستدار طبیعت از طریق ارائه محصولات تازه، مورد نیاز، کاربردی و با کیفیت می باشد و بالاخره شعار آن ها آشتی با طبیعت است.

چنانچه به سایت سبدکو مراجعه کنید نگاه خواهید کرد که محصولات این مارک براساس نوع، جنس و محل استفاده گروه بندی شده اند که این امر انتخاب را برای شما بسیار راحت می کند. درصورتیکه پیشنهاد تلفنی را ترجیح دهید کارشناسان روی خط سبدکو شاد می شوند که حین راهنمایی، پیشنهاد شما را هم به تصویب رسانند.
شما برای توجه کرد خود انتخاب هاب آنلاین، کارت به کارت و توجه کرد در محل را دارید و پیشنهاد خود را درب منزل میگیرید که به این ترتیب در وقت خود نیز صرفه جویی می کنید.

02122975019

09109875989

وبسایت سبدکو: www.sabadco.com


کانال تلگرام سبدکو: https://telegram.me/sabadco_com


صفحه اینستاگرام سبدکو: https://www.instagram.com/sabadco_com


-------------------------------------

مسئول متن : سالار س.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين غوغا که کس کس را نپرسد ««« »»» من از پير مغان منت پذيرمنکته هایی در رابطه با محصولات حصیری که نمی دانید (3 عکس)


TT / 149 --- TP / 24%

گردآوری شده توسط : سالار س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : حصیری , محصولات

مطالب مرتبط