نکوداشت شهدای مدافع حرم در اجلاس سراسری نماز

نکوداشت شهدای مدافع حرم در اجلاس سراسری نماز

خبرگزاری فارس: نکوداشت شهدای مدافع حرم در اجلاس سراسری نماز

در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز از شهدای شاخص مدافع حرم که در راه نماز تلاش و اهتمام داشتند و همچنین مروجان نماز در محیط جایزی تجلیل به عمل می‌آید.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز ۱۸ آذرماه به میزبانی کرج به انجام رسانده میشود. به همین بهانه، مسعود دریس مدیر روابط عمومی و امور استان های ستاد به جا آوردن نماز کشور در مکالمه ی خبری سیمای البرز حضور کشف کرد.

وی گفت: ۹۹۰ آیه قرآن مجید به نماز اشاره دارد این درحالی است که همه عبادات باعث کاهش زیانهای اجتماعی است ولی خداوند نماز را نهی عن الفحشا و المنکر گفتند. و این نشان از قدرت بالای بازدارندگی در این فریضه است.

وی ابزار کرد: اگه یک نسل نمازگزار تربیت نکنیم، نسل بعدی ما متاسفانه نسل ضایع کننده نماز خواهد بود.

مدیر روابط عمومی ستاد به جا آوردن نماز کشور در ادامه بیان داشت: آبان ماه سال جاری در تمام استان های کشور انجمنهای استانی با موضوع نماز و کاهش زیانهای اجتماعی به انجام رسانده خواهد شد و نتایج دستاوردهای این اجلاس ها در اجلاس سراسری نماز ارائه خواهد شد.

دریس در خصوص میهمانان بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز گفت: در اجلاس امسال از ریاست قوه قضائیه و ریاست جمهور و چندین تن از وزیران فراخوان بعمل خواهد آمد.

رئیس کمیته علمی و انجمنهای استانی در پایان خاطرنشان کرد: مقالات علمی و پژوهشی با موضوع اجلاس در حال بررسی و تألیف است.

**************************************

نگارنده : پاكبانو ک.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بيند
««« »»»
بر آتش تو بجز جان او سپند مباد

نکوداشت شهدای مدافع حرم در اجلاس سراسری نماز

TT / 45 — TP / 19%

نظر دهید