زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند (8 عکس)

زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند
حتما این سوال را از شما هم پرسیده اند که ستاره مورد علاقه تان کیست؟ بله همه ما برای خود یک ستاره داریم که ممکن است خواننده، بازیگر، سیاستمدار یا حتی هنرمند باشد اما جالب اینجاست که دنیا آنقدر کوچک است که برخی از آنها به ستاره های مورد علاقه خود رسیده اند. در اینجا زوج هایی را که حتی قبل از آشنایی عاشق یکدیگر بوده اند، برایتان آورده ایم.

1.آنجلینا جولی و برد پیت

عکس شماره 1 ⇩

آنجلینا جولی و برد پیت یکی از ماندگارترین رابطه ها را میان هالیوودی ها دارند. در مصاحبه ای در سال 1997 زمانی که آنجلینا جولی شنید که همسر قبلی اش، جانی لی میلر، را به عنوان «برد پیت بریتانیا» می خوانند، گفت که برد پیت را نمی شناسد. حال پس از گذشت 20 سال، نه تنها او را به خوبی می شناسد بلکه با او ازدواج کرده و 6 فرزند هم دارند.

2. کیتی هلمز و تام کروز

عکس شماره 2 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

تام کروز ستاره مورد علاقه دوران نوجوانی کیتی هلمز بود که حال پس از گذشت سالها همسر او شده است.

3. کانیه وست و کیم کارداشیان

عکس شماره 3 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

کانیه وست و کیم کارداشیان اکنون زن و شوهر هستند اما قبل از ازدواج شان، مسیر سخت و دشواری را برای رسیدن به هم پیمودند. کانیه وست ادعا می کند: «من هنگام ضبط آهنگ « Cold» از آلبوم « Cruel Summer» عاشق کیم کارداشیان بوده ام، درست زمانی که او به کریس هامفریز علاقمند شده بود.»

4. کلی پرستون و جان تراولتا

عکس شماره 4 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

هنگامی که کلی پرستون پوستر جان تراولتا را برای فیلم « گریس» دید، گفت که یک روز با او ازدواج خواهد کرد. اگر چه او ابتدا با چارلی شین نامزد کرد اما در نهایت به عشق دوران جوانی اش رسید.

5. کیتی پری و راسل برند

عکس شماره 5 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

کیتی پری در سال 2010، درست 2 ماه پس از ازدواجش با راسل برند، گفت: «شاید قبلا گفته بودم که ستاره مورد علاقه ام جاستین بیبر است اما اکنون همه چیز تغییر کرده است. من اکنون با عشق زندگی ام ازدواج کرده ام.»

6. کیتی پری و جان مایر

عکس شماره 6 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

اینطور به نظر می رسد که کیتی پری فردی عاشق پیشه است. او پس از طلاقش با راسل برند اعلام کرد که مدتی است عاشق جان مایر شده است و اکنون در کنار هم لحظات خوشی را سپری می کند.

7. جاش دوهامل و فرگی

عکس شماره 7 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

جاش دوهامل در مصاحبه ای در سال 2014 اعلام کرد که عاشق فرگی شده است و او را مدام در رویاهایش تصور می کند. می گویند همه چیز از یک رویا آغاز می شود، پس حامی رویاهایتان باشید.

8. آندره دروموند و جنت مک‌کوردی

عکس شماره 8 ⇩
عکس زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

آندره دروموند برای جلب توجه جنت مک‌کوردی ترفندهای بسیاری را به کار گرفت. او عکسی از خودش را در صفحه اینستاگرامش منتشر و جنت مک‌کوردی را روی آن تگ کرد و زیر آن نوشت: «زنی که عاشقش شده ام.» او آنقدر این روند را ادامه داد تا در نهایت ستاره محبوب او قبول کرد تا با او قرار ملاقاتی بگذارد. آندره دروموند در جایی نوشت: «زمانی که به عکس های نامزد قبلی ام نگاه می کنم، گریه ام می گیرد زیرا او بسیار زشت بود.»

_________________________

گردآوری از : شكيبا ن.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آيتی بود عذاب انده حافظ بی تو ««« »»» که بر هيچ کسش حاجت تفسير نبودگردآوری شده توسط : شكيبا ن.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : هالیوودی
برچسب ها : عاشق
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :