هجوم بازی های پلی استیشن به موبایل ها

سونی در یک بازه وقتی، نقشی را برای آوردن بازی های کنسولی خود به دستگاه عامل های iOS و اندروید گوشی های هوشمند انتخاب کرده بود.
این شرکت در حال توسعه حداقل پنج بازی برای گوشی های هوشمند است که بر اساس عنوان بازی های پلی استیشن ساخته شدند و این بازی ها در طول ۱۸ ماه آینده وارد بازار خواهند شد و در ماه مارس سال ۲۰۱۸ ابتدا در بازارهای آسیایی و عرضه می شوند.
این اولین باری نیست که سونی بازی های پلی استیشن را به گوشی های موبایل می آورد. در سال ۲۰۱۲، این شرکت پلی استیشن موبایل را افتتاح کرد که پلت فرمی نرم افزاری است که به دارندگان گوشی های «گواهی پلی استیشن» (PlayStation certified) مانند برخی از مدل های سری اکسپریا اجازه می دهد که منتخبی از عناوین پلی استیشن اصیل که به صورت مستقل تولید شدند را دانلود کنند، هرچند این مفهوم برای ایجاد علاقه کافی در میان دارندگان گوشی ها شکست خورد.
سال جاری، نینتندو تاخت و تازی را در بخش گوشی های هوشمند ترتیب داد. بعد از پخش کامیاب بازی Miitomo در ماه مارس، این شرکت در توسعه بازی حقیقت اضافه کرده بازی پوکمونگو سرمایه گذاری کرد که بیش از ۵۰۰ میلیون بار از زمان افتتاح در ماه جولای دانلود شده بود.
این حقیقت که حریف سونی، نینتندو، بخش گوشی های هوشمند را به طور کامل در اختیار گرفته است، بدون شک عامل محرک سونی خواهد بود. کنسول های پلی استیشن۴ در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون به فروش رسان داشته اند، اما پتانسیل عظیمی نیز در آوردن نام تجاری سونی به عرصه بازی های گوشی هوشمند وجود دارد.

--با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز--

گردآورنده : پريچهر ی.

بازی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چشمی که نه فتنه تو باشد ««« »»» چون گوهر اشک غرق خون بادهجوم بازی های پلی استیشن به موبایل ها


TT / 23 --- TP / 8%

گردآوری شده توسط : پريچهر ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گوشی
برچسب ها :

مطالب مرتبط