هجوم سلفی ها به تشیع، فتنه انگیز است/ سلفی ها بیشتر از همه اهل بدعت هستند

هجوم سلفی ها به تشیع، فتنه انگیز است/ سلفی ها بیشتر از همه اهل بدعت هستند

عفیفی گفت: هیچ مسلمانی قادر نیست از برج تیر تکفیر سلفی ها جان سالم به در ببرد، چون آنها همه گروه های اسلامی را تکفیر می کنند و غیر خود را اهل بدعت آگاهی میدارند در حالی که خود آنها بیشترین بدعت را تاسیس کرده اند.

به گزارش سرویس نگاه کن الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ محیی الدین عفیفی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی الازهر روز پیش در مکالمه با یگی از پایگاه های خبری مصر گفت: حمله جریان سلفی مصر به تشیع و شیعیان موجب ایجاد فتنه های طایفه ای میان شیعه و سنی می شود و همه آگاهی میدارند که موضع سلفی ها در برابر شیعیان موضعی خصمانه است.

وی اضافه کرد: تکفیر هیچ شخص و گروه مسلمانی مجاز نیست، زیرا تکفیر شرایطی دارد و تکفیر در اسلام مساله ای اصلی و حساس است و امروز نیز منطقه شرایط خطرناک و حساسی را به اتمام میرساند و در نتیجه باید جلوی این دشمن تراشی ها و فتنه انگیزی ها گرفته شود و از سوی دیگر باید توجه داشت که هیچ مسلمانی قادر نیست از برج تیر تکفیر سلفی ها جان سالم به در ببرد، چون آنها همه گروه های اسلامی را تکفیر می کنند و غیر خود را اهل بدعت آگاهی میدارند در حالی که خود آنها بیشترین بدعت را تاسیس کرده اند.

لازم به ذکر است که شیخ یاسر البرهامی رئیس سلفی های مصر شیعه را بدترین گروه اهل بدعت توصیف کرده و نقل کرده که آنها در مسائل لازم دین اسلام مخالف اهل سنت هستند.

-------------------------------------

نگارنده : كامياب ف.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عنان کشيده رو ای پادشاه کشور حسن ««« »»» که نيست بر سر راهی که دادخواهی نيستهجوم سلفی ها به تشیع، فتنه انگیز است/ سلفی ها بیشتر از همه اهل بدعت هستند


TT / 35 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : كامياب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بدعت
برچسب ها : هجوم , تشیع , فتنه , سلفی

مطالب مرتبط