هجوم تند کیهان به خانم مهناز افشار در عکس العمل به اجرت نجومی و خبر ممنوع الکاری اش

حمله تند کیهان به مهناز افشار در واکنش به دستمزد نجومی و شایعه ممنوع التصویری اش


در روز های گذشته خانم مهناز افشار خبر ممنوع التصویر شدنش را در بیلبوردهای سریال خانم گلشیفته انتشار داد. نشریه کیهان به این اقدام خانم مهناز افشار عکس العمل تندی نمایان کرد.

اجرت باورنکردنی مهنار افشار برای سریال خانم گلشیفته

در روز های گذشته، عکس ها و تصاویر خانم مهناز افشار پس از ادعای او در مورد ممنوع‌التصویر شدن‌اش بعلت پشتیبانی از جریان دختران خیابون انقلاب، در بیلبردهای خیابان‌های تهران بزرگ، انتشار داده شد.

الآن انتقاد سینما رسانه منتسب به حوزه هنری، خبر از اجرت باورنکردنی این هنرپیشه در سریالی داده. و باحال این جاست که این همان سریالی‌ می باشد که افشار مدعی شده بعلت عدم انتشار عکس ها و تصاویر آن در خیابان‌های تهران بزرگ، ممنوع‌التصویر شده می باشد. انتقاد سینما، رقم دریافتی افشار را «نزدیک به یک میلیارد تومان» مخابره کرده می باشد! مورد این جاست که این ارقام بالا، در دستگاه انحصاری نفتی، در تلویزیون و سینما ایران دستبدست می‌شوند.

نشریه کیهان در عکس العمل به مواضع اخیر خانم مهناز افشار نگاشت:

هنرپیشه زنی که به‌رغم سطح پایین سواد و تحصیلات اما علاقه دارد که در مورد همه مسائل اظهار‌نظر کند، این بار برای خودنمایی بیشتر مبادرت به دروغ‌پراکنی کرد!

خانم مهناز افشار که از اغتشاشات دی‌ماه تحت صحنه‌گردانی مشترک وهابیون و منافقین هم پشتیبانی کرده بود، در اینترنت مدعی ممنوع‌التصویری خود شد! وی که مدتی پیش شریک زندگیش به اتهام فساد مالی باز داشت شده بود، در اینترنت نگاشت که این بار بعلت پشتیبانی از دختران خیابون، عکسش از بیلبوردهای بازرگانی کنار زده شده می باشد! درحالی که هرگز چنین حادثه ای رخ نداده و خانم هنرپیشه به‌رغم همه کوششش برای این که خودش را یک زن روشنفکر و با اهمیت جلوه دهد همچنان نور چشم دستندرکاران می باشد.

افشار پس از این که به‌اشتباه خود پی برد و فهمید که برخلاف ادعایش، تصویرش در بیلبوردها قرار دارد، یک دروغ جدید نقل کرد و مدعی شد که معضل با وساطت تهیه‌کننده فیلم تازه اش از بین برده شده می باشد، اما اینم یک فیلم جدید بود چون از آغاز هم هیچ اقدامی برای حذف عکس ها و تصاویر وی نشده بود!

میل مفرط به مطرح شدن و در مرکز دقت قرار گرفتن ، علت ادعای این هنرپیشه درجه سه به‌شمار می‌آید!

*همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد*

گردآوری توسط: بهمن ط.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ناصحم گفت که جز غم چه هنر دارد عشق ««« »»» برو ای خواجه عاقل هنری بهتر از اينهجوم تند کیهان به خانم مهناز افشار در عکس العمل به اجرت نجومی و خبر ممنوع الکاری اش


TT / 160 --- TP / 47%گردآوری شده توسط : بهمن ط.
تاریخ گردآوری : 2018-03-04
در دسته بندی : کیهان
برچسب ها : مهناز , افشار , مهناز افشار
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :