با این هدفون بی سیم هیچ سروصدای مزاحمی را نمی شنوید

با این هدفون بی سیم هیچ سروصدای مزاحمی را نمی شنوید

جدیدترین هدفون بی سیم ساخت شرکت Plantronics چنانچه چه قیمت نسبتا بالایی دارد، اما با زدن آن به گوش قادر هستید اطمینان داشته باشید که دیگر هیچ سروصدای مزاحمی را در محیط پیرامون نمی شنوید.

این هدفون قادر هست صدا را با کیفیت بسیار عالی ای انتشار دهد، بدون آن که شما ناچار به شنیدن صداهای مزاحم محیطی شوید. البته برای تحقق این هدف باید ۲۰۰ دلار توجه بکنید.

دیزاین ظاهری این هدفون به دلیل بزرگی و اجزای فراوانش چندان گیرا نیست، اما ظاهرا برای پوشاندن کامل گوش و پیش گیری از نفوذ صداهای مزاحم چاره ای جز این کار نبوده است.

Plantronics کار تولید هدفون های کنار زننده سروصدای مزاحم محیطی را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرد. اصلیترین مزیت هدفون های ساخت این شرکت قیمت پایین تر آنها در مقایسه با محصولات حریف است که نگاه کن ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار قیمت دارند.

سازگاری با بلوتوث یکی دیگر از مزایای این هدفون است. شرکت سازنده مدعی است هدفون تازه با گوشی های مستطیل شکلش تا ۱۵ درصد سبک تر از نمونه های قبلی است و حجم کلی صدای انتشار داده شده از طریق آن نیز تا ۳۵ درصد کاهش کشف کرده تا زیان کمتری به پرده گوش وارد شود.

به گزارش مهر به نقل از انگجت،عمر باتری این هدفون بی سیم ۲۴ ساعت است و همراه با آن یک قاب، یک کابل میکرو یو اس بی برای شارژ و یک کابل صوتی ۳.۵ میلیمتری هم عرضه می شود. مدل ۲۵۰ دلاری این هدفون با تکنولوژی ان اف سی سازگاری دارد که دریافت بی سیم صدا را با کیفیت ودقت بیشتری نسبت به بلوتوث ممکن می کند.

---نظرات شما مايه دلگرمى ماست---

تهیه از : ستايش ی.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر چه باده فرح بخش و باد گل‌بيز است ««« »»» به بانگ چنگ مخور می که محتسب تيز استبا این هدفون بی سیم هیچ سروصدای مزاحمی را نمی شنوید


TT / 40 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : ستايش ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های فناوری
برچسب ها : هدفون , شنوید , مزاحمی

مطالب مرتبط