۳۶۶ هزار نخ سیگار قاچاق در برخوار کشف و ضبط شد

۳۶۶ هزار نخ سیگار قاچاق در برخوار کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از کشف ۳۶۶ هزار نخ سیگار، ۴۸۰ بسته توتون قاچاق و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از کشف 366 هزار نخ سیگار، 480 بسته توتون قاچاق و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.

سرهنگ علی صادقی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان برخوار حین گشت زنی در سطح شهر به یک خودروی کامیونت یخچال دارد و یک نیسان مشکوک و هر دو را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این دو خودرو تعداد 366 هزار نخ سیگار و 480 بسته توتون فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: کارشناسان مربوطه ارزش این دو محموله کشف شده را 3 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

وی با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی در این زمینه خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

تغییر مسیر ناگهانی کامیون مرگ موتورسوار را رقم زد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک موتورسیکلت در میدان تاکسی رانی» شهر اصفهان و فوت راکب موتورسوار خبر داد.

سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان از برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک موتورسیکلت در میدان تاکسی رانی باخبر شدند که بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: متاسفانه در اثر این حادثه راکب 20 ساله موتورسیکلت جان خود را از دست داد. کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه رانندگی را تغییر مسیر ناگهانی کامیون بنز اعلام کرده اند.

تحویل 13 پراید مسروقه به مالکان

ماموران پلیس مرکز استان پس از انجام طرحی یک روزه موفق به کشف تعداد 13 دستگاه خودروی پراید مسروقه و دستگیری 18 سارق حرفه ای خودرو و داخل خودرو شدند.

سرهنگ حسن یاردوستی رئیس پلیس مرکز استان اصفهان گفت: طرح یک روزه امنیت اجتماعی با هدف دستگیری مجرمان و ارتقاء احساس آسایش و امنیت شهروندان با همکاری عوامل انتظامی کلانتری ها، یگان امداد و با مشارکت خوب مردمی به مرحله اجرا درآمد.

وی اولویت اصلی پلیس در این طرح را برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و دستگیری سارقان دانست و افزود: ماموران پلیس مرکز استان در مدت 24 ساعت گذشته با شناسایی مجرمان و هماهنگی قضائی به مخفیگاه آنان اعزام و تعداد 18 سارق حرفه ای و سابقه دار خودرو و داخل خودرو را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستگیر شدگان در بازجویی های پلیس به 13 فقره سرقت خودرو ی پراید اعتراف کردند، اظهار داشت: تمامی مالباختگان شناسایی و خودرو به آنان بازگردانده شد.

توقیف یک میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرضا

یک محموله اسپیکر قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا کشف و توقیف شد.

سرهنگ حمید امیرخانی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کشنده کانتیردار مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون یک محموله اسپیکر فاقد مدارک معتبر گمرکی کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش این محموله را یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل وی به مراجع قضائی بیان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور می زند و نیروی انتظامی با قاطعیت با قاچاقچیان کالا مقابله می کند.

-- همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد --

نگارنده : سهراب ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای نسيم سحری بندگی من برسان ««« »»» که فراموش مکن وقت دعای سحرم۳۶۶ هزار نخ سیگار قاچاق در برخوار کشف و ضبط شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سهراب ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : قاچاق , سیگار , برخوار

مطالب مرتبط