همایش ملی ازدواج موفق و تحکیم خانواده برگزار می شود

همایش ملی ازدواج موفق و تحکیم خانواده برگزار می شود

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از برگزاری اولین همایش ملی ازدواج کامیاب و تحکیم خانواده با رویکرد اقتصاد مقاومتی گزارش کرد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، محمدرضا رستمی در نشست شورای راهبری همایش ملی ازدواج کامیاب و تحکیم خانواده با رویکرد اقتصاد مقاومتی نقل کرد: اعضای این شورا شامل نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و همچنین بخش خصوصی است که در حوزه‌های گوناگون ازدواج و خانواده فعالیت دارند و هدف از تشکیل این شورا ایجاد هماهنگی و بهره گیری از نظرات و پیشنهادات کاربردی این اعضا است.

وی در خصوص دلیل برگزاری این همایش نقل کرد: یکی از مسئولیت‌های اصلی حوزه جوانان چه در وزارت ورزش و جوانان و چه در سازمان ملی جوانان سابق مربوط به حوزه ازدواج و خانواده بوده است که این اصلی در قالب هماهنگی بین دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط به نتیجه خواهد رسید.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: برای ساماندهی مسائل مرتبط با حوزه ازدواج و خانواده باید نظرات و رویکردهای صاحبنظران این حوزه به خوبی گردآوری شود تا از این طریق قادر باش راهبردهای تٲثیرگذار و کاربردی تدوین کرد لذا همایش یاد شده در جهت تجمیع دستاوردهای موجود در حوزه ازدواج و خانواده حدس زده شده است و این شورا با رویکرد برنامه ریزی جامع در این خصوص بوجود آمده است.

رستمی با اشاره به حضور نمایندگان حوزه‌های گوناگون در این نشست نقل کرد: در این نشست نمایندگانی از بخش‌های گوناگون اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حضور دارند چرا که مد نظر گیریم در همایش جلو رو به جنبه‌های گوناگون مسئله ازدواج و خانواده توجه کرده و از نگاه تک بعدی بپرهیزیم.

--- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد ---

نگارش توسط : پرهام ش.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يک دم غريق بحر خدا شو گمان مبر ««« »»» کز آب هفت بحر به يک موی تر شویهمایش ملی ازدواج موفق و تحکیم خانواده برگزار می شود


TT / 42 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : پرهام ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : برگزار
برچسب ها : تحکیم

مطالب مرتبط