همایش بین المللی ایران و هند در بستر تحولات نوظهور بین المللی برگزار شد

همایش بین المللی ایران و هند در بستر تحولات نوظهور بین المللی برگزار شد

همایش مشترک نگاه کن المللی با عنوان «ایران و هند در بستر تحولات نوظهور نگاه کن المللی» با حضور استادان و محققان دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه پنجاب و به میزبانی این دانشگاه در شهر چندیگر هندوستان به انجام رسانده شد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) از دانشگاه علامه طباطبایی، این همایش در راستای همکاری میان دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه پنجاب و رایزنی گروه های تخصصی علوم سیاسی و روابط نگاه کن الملل این دو دانشگاه به انجام رسانده شد.

** وقت ارزیابی جامع مخصوص دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه اعلام شد
براساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ارزیابی جامع مخصوص دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی در روزهای یکم و چهارم دی ماه به انجام رسانده خواهد شد.
دانشجویانی قادر هستند در ارزیابی جامع شرکت کنند که تمامی دروس مرحله تعلیمی خود را با موفقیت طی کرده باشند و میانگین نمرات آنها 16 و بالاتر باشد.

** همایش «4 قرن آموزش زبان فارسی و فرانسه در کشورهای فرانسه و ایران»
همایش نگاه کن المللی «چهار قرن آموزش زبان فارسی و فرانسه در کشورهای فرانسه و ایران» توسط گروه مترجمی فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی و با همکاری انیستیتو ملی زبان ها و تمدن های شرقی (INALCO) پاریس و با حمایت علمی مرکز مطالعات و تحقیقات ادبیات دنیا در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی به انجام رسانده شد.

** برگزاری کنفرانس نگاه کن المللی «همکاری ایران و روسیه»
کنفرانس علمی و عملی نگاه کن المللی «همکاری روسیه و ایران در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به عنوان عامل تحکیم صلح و امنیت در اوراسیا» به ابتکار دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه دولتی زبانشناسی مسکو، امروز(چهارشنبه) در محل دانشگاه دولتی زبان شناسی مسکو به انجام رسانده شد.


--همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد--

گردآورنده : ايرانبانو ه.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حکايت شب هجران نه آن حکايت حاليست ««« »»» که شمه‌ای ز بيانش به صد رساله برآيدهمایش بین المللی ایران و هند در بستر تحولات نوظهور بین المللی برگزار شد


TT / 72 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : ايرانبانو ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نوظهور
برچسب ها : المللی , برگزار , ایران

مطالب مرتبط