همکاری تمام ادارات برای عضویت در کتابخانه چاروسا

همکاری تمام ادارات برای عضویت در کتابخانه چاروسا

رئیس شورای اداری چاروسا نقل کرد: تمام ادارات برای عضویت در کتابخانه چاروسا مشارکت دارند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از چاروسا، حیات پرواز سه شنبه شب در نشست اجلاس و مهمانی تودیع مسئول کتابخانه چاروسا با تسلیت ایام ماه محرم بیان داشت: عاشورا از ماندگارترین روزهای تاریخ بشریت است، چراکه شجاع ترین بانوان و مردان اسلام در آن حاضر بودند.

رئیس شورای اداری چاروسا با بیان این که ترویج و تبیین فرهنگ مطالعه از بروز بسیاری از زیانهای اجتماعی در جامعه پیش گیری خواهد کرد، بیان کرد: همه کتاب ها عین فرهنگ هستند و با هنر به وجود مییایند و باید قدر این توانمندی را آگاهی بداریم.

وی افزود: فرهنگ مطالعه از فرهنگ های ارزشمندی است که در تمامی زمینه ها کاربرد دارد و تبیین این مهم قادر هست باعث رشد و اعتلای جامعه در تمامی عرصه ها شود.

پرواز، خواستار عضوگیری ادارات برای عضو در کتابخانه چاروسا شد و تصریح کرد: تمامی ادارات به خصوص تعلیم و پرورش نسبت به نام نویسی معلمان و دانش آموزان با این نهاد فرهنگی مشارکت دارند.

فیض الله آبرود رئیس تازه کتابخانه عمومی چاروسا نیز در حاشیه این نشست عنوان کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برای آحاد مردمان جامعه بسیار مهم به حساب مییاید و تبیین این فرهنگ نیازمند مشارکت همگانی است.

رئیس تازه کتابخانه عمومی چاروسا یادآور شد: با توجه به همزمانی هفته کتاب با ایام محرم، برنامه های معنوی مخصوص در کتابخانه های عمومی به انجام رسانده خواهد شد.

وی، خواستار توجه کرد نیم درصد شهرداری به کتابخانه چاروسا شد و تأکید کرد: امیدواریم شهرداری نیم درصد درآمد حق کتابخانه را هرچه با سرعتتر توجه کرد کند.

آبرود با بیان این که آماده نام نویسی مردمان و فرهنگیان چاروسا به صورت رایگان در کتابخانه هستیم، افزود: امیدواریم با مدد مسئولان و با پیگیری که صورت گرفت، نسبت به رایگان کردن حق توجه کرد عضویت در کتابخانه مردمان را تشویق به نام نویسی کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد؛ در پایان این نشست، اعضای اجلاس مطالبی در خصوص چگونگی عضویت مردمان توصیه هایی را ارائه کردند.

همچنین در پایان فیض الله آبرود به عنوان رئیس کتابخانه عمومی چاروسا منصوب شد.

********************************

گردآوری از: رويا ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حاشا که من از جور و جفای تو بنالم ««« »»» بيداد لطيفان همه لطف است و کرامتهمکاری تمام ادارات برای عضویت در کتابخانه چاروسا


TT / 81 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : رويا ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : عضویت
برچسب ها : ادارات , چاروسا

مطالب مرتبط