همکاری همه جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری

همکاری همه جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری

معاون پشتیبانی تعلیم و پرورش استان مازندران با اشاره به همکاری همه‌جانبه تعلیم و پرورش مازندران در سرشماری نقل کرد: تعلیم و پرورش با توجه به ظرفیتی که دارد تاثیر خوبی در سرشماری امسال داشته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان ساری، عسکری نیکزاد صبح امروز در آیین راه اندازی سرشماری نفوس و مسکن سال 95 که به روش حضوری که در مدرسه شاهد ساری به انجام رسانده شد، بیان کرد: با توجه به ظرفیت که تعلیم و پرورش دارد موثری خوبی در سرشماری نفوس و مسکن داشته است.

وی با بیان این که از زمانی تعلیم و پرورش وارد بحث سرشماری شد آمار به سرعت زیاد شد، اضافه کرد: تعلیم و پرورش با ظرفیت معلم ها و دانش آموزان قادر بود باعث اعتبار استان در کشور شود.

نیکزاد با اشاره به این که ما به عنوان یک تکلیف این عمل را به انجام میرسانیم، خاطرنشان کرد: چنانچه بخواهیم در کشور برنامه ای داشته باشیم باید اول اطلاعات ضروری را به دست آوریم.

معاون پشتیبانی تعلیم و پرورش استان مازندران با بیان این که جلسات با حضور روسای ادارات تشکیل و به سرعت این موضوع پیگیری شد، یادآور شد: بخش نامه ها در شهرستان ها و منطق ارسال و نتیجه آنالیز شد.

وی با اشاره به این که بخش نامه هایی برای مدارس به صورت جداگانه ارسال شد، اضافه کرد: مشارکت عمومی مردمان از طریق سرشماری آنلاین مخارج کمتری هم دارد و مصوبات جلسات بر نام نویسی در سرشماری تاکید داشته است.

انتهای پیام/86029/ک10/

---پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست---

تهیه از : سارا ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو ذره گر چه حقيرم ببين به دولت عشق ««« »»» که در هوای رخت چون به مهر پيوستمهمکاری همه جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری


TT / 57 --- TP / 24%

گردآوری شده توسط : سارا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سرشماری
برچسب ها : جانبه

مطالب مرتبط