عزم جدی و همگانی برای مبارزه با کالای قاچاق در کرمانشاه

عزم جدی و همگانی برای مبارزه با کالای قاچاق در کرمانشاه

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه از عزم جدی و همگانی برای مبارزه با کالای قاچاق در کرمانشاه با مشارکت همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی و مراکز مربوطه استان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرمانشاه یوسف شاه حسینی امشب در نشست کمیسیون کالای قاچاق که در تالار جلسات امید استانداری کرمانشاه به انجام رسانده شد، بیان داشت: با توجه به اهداف والا و سازنده اقتصاد مقاومتی باید با ورود هر نوع کالای قاچاق در کشور و استان پیش گیری شود تا به تولیدات کالای داخلی صدمه ای نزند.

وی با اشاره به منویات آیت الله خامنه ای مبنی بر حمایت همه جانبه از تولیدات داخلی در راستای پیشرفت تولیدی و اقتصادی کشور، اضافه کرد: آیت الله خامنه ای بارها به عواقب ورود کالای قاچاق و زیان زا بودن آن در رشد تولیدات داخلی تاکید کردند و همه مراکز اجرای موظف به تلاش در مبارزه با کالای قاچاق هستند.

به نقل کرده معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، هماهنگی و عزم جدی در مراکز اجرایی کشور و استان برای مبارزه و انهدام کالای قاچاق بوجود آمده است و باید با همه توان در کاهش ورود پدیده قاچاق و اثرات آن بر خودکفایی و تولیدات داخلی، برنامه ریزی کرد.

گفتنی است، هر یک از مدیرکل و معاون ادارات اتاق تبلیغاتی، گمرکات، پلیس آگاهی تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و... در دیدار با امین دلیری معاون وزیر اقتصاد و در بر می داری کشور طی نشست تخصصی کمیسیون مبارزه با کالای قاچاق در زمینه های حمایت از کالای تولید داخلی و نیز تدوین شیوه نامه صادرات کالای قاچاق به بحث و تبادل نظر توجه کردند.

--پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود--

نگارنده: سودابه ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلم ز پرده برون شد کجايی ای مطرب ««« »»» بنال هان که از اين پرده کار ما به نواستعزم جدی و همگانی برای مبارزه با کالای قاچاق در کرمانشاه


TT / 44 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : سودابه ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : همگانی
برچسب ها : قاچاق , کالای

مطالب مرتبط