15 هوگوپوش به تیم ملی مردان دعوت شدند/ آغاز اردو از یکم آبان ماه

15 هوگوپوش به تیم ملی مردان دعوت شدند/ آغاز اردو از یکم آبان ماه

سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران از 15 تکواندوکار برای حضور در رقابت‌های فینال گرندپری و جام جهانی 2016 فرا خواند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات فینال جایزه بزرگ (گرند پری) و جام جهانی 19 و 20 آذرماه در شهر باکو آذربایجان به انجام رسانده میشود.
با اعلام بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران، آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، بهنام اسبقی، مسعود حجی زواره، امید عمیدی، هدی خدابخشی، سجاد مردانی، سعید رجبی، حسین قربان زاده، پوریا عرفانیان، فرشید شفیع خانی، سیاوش فخرایی، حمیدرضا بیات و مرتضی شیری 15 تکواندوکار فرا خوانده شده به اولین مرحله اردوی تیم ملی ایران هستند که از شنبه (یکم آبان ماه) تمرینات خود را آغاز می کنند.
مسابقات فینال گرندپری G8 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 80 امتیاز، 48 امتیاز و 28.8 امتیاز در دستگاه رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.
همچنین مسابقات جام جهانی در بر می داری گریه کند 2 (G2) است و به نفر نخست هر وزن 20 امتیاز، نفر دوم 12 امتیاز و نفر سوم 7.20 امتیاز تعلق خواهد گرفت.
تکواندوکاران اعلام شده می بایست تا ساعت 16 روز جمعه (30مهرماه) در مرکز جهانی تکواندو حضور یافته و خود را به کادر فنی شناسانند.

براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد

گردآورنده: بامشاد ا.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه بر واعظ شهر اين سخن آسان نشود ««« »»» تا ريا ورزد و سالوس مسلمان نشود15 هوگوپوش به تیم ملی مردان دعوت شدند/ آغاز اردو از یکم آبان ماه


TT / 38 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : بامشاد ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : آبان
برچسب ها : اردو , هوگوپوش

مطالب مرتبط