سند هویتی شهید «محمدعلی علی بخشی» در خرم آباد رونمایی شد

سند هویتی شهید «محمدعلی علی بخشی» در خرم آباد رونمایی شد

سند هویتی شهید شاخص«محمدعلی علی بخشی» و نرم‌افزار «شهید عبدالحسین مبشر» در خرم‌آباد رونمایی شد.

عکس   سند هویتی شهید «محمدعلی علی بخشی» در خرم آباد رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد در نخستین یادواره 261 شهید کارمند استان لرستان که ظهر امروز در سالن جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد سند هویتی شهید شاخص «محمدعلی علی بخشی» و نرم افزار «شهید عبدالحسین مبشر» رونمایی شد.

شهید محمد علی علی بخشی در خانواده ای متدین و مذهبی در شهرستان الیگودرز چشم به جهان گشود وی با خلق وخوی حسنه و رفتار و کردار انسانی نمونه ای از یک انسان مسلمان متعهد و انقلابی بود.

وی در رشته کشتی صاحب عنوان و قهرمان ورزشی و اخلاق کشور بود که در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی ایران و با شروع جنگ تحمیلی تحت رهبری امام خمینی(ره) با عشق و علاقه پاک و شجاعتی غیرقابل توصیف در تمام صحنه ها پا به پای اقشار مردم فعالانه حضور پیدا می کرد.

در راستای ارزش های والای انقلاب اسلامی و با شعله ور شدن آتش جنگ تحمیلی این شهید والامقام به فرمان ملکوتی رهبرش لبیک گفت و جان برکف با خیل رزمندگان اسلام به سوی جبهه های نبرد علیه حق باطل رهسپار شد.

وی ضمن مجروح شدن در عملیات والفجر مقدماتی در عملیات خیبر به شهادت رسید؛ دو فرزند او «برزو علی بخشی» در منطقه سردشت و «اسفندیار علی بخشی» در عملیات آزادسازی شهر ماووت عراق به درجه رفیع شهادت رسیدند.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد**

نگارش: فرنوش ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دارم اميد بر اين اشک چو باران که دگر
««« »»»
برق دولت که برفت از نظرم بازآيد

سند هویتی شهید «محمدعلی علی بخشی» در خرم آباد رونمایی شد

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید