واحدهای تولیدی دارای بازار فروش در اولویت احیاء قرار دارند

واحدهای تولیدی دارای بازار فروش در اولویت احیاء قرار دارند

استاندار قزوین گفت: در زمینه پرداخت تسهیلات و احیاء مجدد واحدهای تولیدی دارای بازار فروش در اولویت هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فریدون همتی امشب در یازدهمین جلسه ستاد کارگروه رفع موانع تولید که در سالن جلسات باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و اتخاذ راهکارهای کارشناسی برای حل مشکلات و رفع موانع تولید از رویه ها و اهداف ستاد تسهیل و کارگروه رفع موانع تولید بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: در راستای تسریع در روند رفع مشکلات از ابتدای آبان ماه جلسات کارگروه رفع موانع تولید به صورت روزانه و در هر روز مشکلات مربوط 10 واحد تولیدی راکد بررسی و با همکاری بانکها راهکار آغاز فعالیت مجدد آنها مشخص شده است.

استاندار قزوین ادامه داد: فعالیت واحدهای تولیدی راکد و توسعه تولیدات از اولویت های اصلی دولت بوده که اعضای کارگروه و مدیران مربوط باید مشکلات واحدهای تعطیل را برطرف و وارد چرخه تولید شوند.

همتی خاطرنشان کرد: در زمینه پرداخت تسهیلات و احیاء مجدد واحدهای تولیدی دارای بازار فروش در اولویت هستند چراکه داشتن بازار مصرف مهمترین شاخصه و معیار در جهت راه اندازی واحدهای تعطیل به شمار می رود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 615 واحد صنعتی و تولیدی در استان تعطیل وجود داشته این در حالی است که بیش از 3 هزار واحد صنعتی در سطح استان فعال هستند.

*نظر يادتان نرود*

تهیه از: اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خيز تا از در ميخانه گشادی طلبيم ««« »»» به ره دوست نشينيم و مرادی طلبيمواحدهای تولیدی دارای بازار فروش در اولویت احیاء قرار دارند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : اردوان ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : احیاء , اولویت , تولیدی

مطالب مرتبط