واپسین قیمت موبایلها در اقتصاد کشورمان 22 برج فروردین (3 عکس)

آخرین قیمت گوشی ها در بازار ایران 22 فروردین

در ذیل می‌توانید از واپسین قیمت گوشی‌های یکه تاز و میان‌رده مطرح موجود در بازار کشورمان مطلع شوید. با جی‌اس‌ام همراهی کنید...

اگه عضو کانال اپلیکیشن تلگرام جی اس ام GSMWebSite@ باشید حتماً دیده اید که به صورت هرروز واپسین قیمت موبایلهای جدید و مطرح در بازار کشورمان را با هشتگ #قیمت در اختیارتان میگذاریم. اما امکان می دارد همه ی شما جی اس امی های عزیز عضو کانال نباشید یا به هر علتی قادر به دسترسی آن نباشید. برای همین واپسین قیمت منتخب تازه ترین موبایلهای محبوب بازار را از این به بعد در روزهای زوج برایتان خوانندگان عزیز سایت میگذاریم. از یاد نبرید برای آگاهی از واپسین قیمت گوشی مربوطه تان همانند گذشته کافیست به پارت واپسین قیمت یا صفحه گوشی مربوطه تان در وب سایت جی اس ام سر زنید. قیمت تمام موبایلهای موجود در بازار در وب سایت جی اس ام به صورت هرروز از شنبه تا چهارشنبه بروزسانی و براساس قیمت متوسط چند مغازه معتبر در بازار محاسبه میشه.

جی اس ام هم اینک هیچ فعالیتی دررابطه با فروش گوشی، تبلت، رایانه کیفی و سایر ابزارک برقی ندارد. لذا نرخهای درج شده در وب سایت، رسانه های آنلاین و مجموع مطالب آموزش خرید (#مشاورخرید و #گزارش بازار) همانگونه که پیشتر نقل کردیم براساس قیمت متوسط چند مغازه معتبر در بازار محاسبه و در نهایت منصفانه ترین قیمت یک کالا به شما مخابره میشه تا از قیمت حقیقی گوشی مربوطه تان مطلع شوید و از بعضی فروشندگان سودجو، با قیمت قیمتیتر خریداری نکنید.

قیمت  اپل

تصویر شماره 1 ⇩

قیمت پرچمداران

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر واپسین قیمت گوشی ها در اقتصاد کشورمان    22 برج فروردین

قیمت موبایلهای میان رده

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر واپسین قیمت گوشی ها در اقتصاد کشورمان    22 برج فروردین

در صورت مشاهده قیمت غلط یا به غلط درج شده یک گوشی قادر هستید با ایمیل s.chamani@gsmgroup.ir در رابطه باشید.- براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد -

گردآوری توسط : آرمان ث.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن شد اکنون که ز ابنای عوام انديشم ««« »»» محتسب نيز در اين عيش نهانی دانستواپسین قیمت موبایلها در اقتصاد کشورمان 22 برج فروردین (3 عکس)


TT / 122 --- TP / 40%

گردآوری شده توسط : آرمان ث.
تاریخ گردآوری : 2018-04-12
در دسته بندی : فروردین
برچسب ها : گوشی , ایران , بازار ایران

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :