ورزش همگانی نیاز به اعتبارات ندارد

ورزش همگانی نیاز به اعتبارات ندارد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قم نقل کرد: ورزش همگانی همچون پیاده‌روی نیاز به اعتبارات ندارد و تنها به برنامه‌ریزی نیاز دارد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، محمد گل فشان ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی ورزش همگانی استان قم که در سالن امام جواد(ع) در آپارتمان استانداری به انجام رسانده شد، بیان کرد: هلال احمر با توجه به رسالت و اهداف خود که امداد، نجات و جوانان است، در هفته تربیت بدنی تالاری را در اختیار نیروهای خودش میگذارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: ما در جامعه ای میزییم که در آن فرهنگ تغذیه و تحرک عالی وجود ندارد، باید از هفته تربیت بدنی بهره گیریم تا اهمیت تحرک در زندگی را بیان کنیم و ورزش همگانی همچون پیاده روی که نیاز به اعتبارات ندارد و تنها به برنامه ریزی نیاز دارد را نگاه کن مردمان ترویج کنیم. هیآت پزشکی ورزشی آماده برگزاری چند همایش به صورت رایگان در راستای فرهنگ سازی ورزش همگانی است.

وی اضافه کرد: تقاضای من این است که در بحث ورزش همگانی به صورت ریشه ای فرهنگ سازی صورت بگیرد و این کار باید از مهدهای کودکا آغاز شود، رسانه ها همچون صداوسیما هم باید در خصوص ورزش همگانی فرهنگ سازی کنند تا جایگاه این ورزش برای مردمان معلوم شود، همچنین اجباری شدن ورزش همگانی برای کارکنان هم باید در دستور کار قرار بگیرد، باید مردمان روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی داشته باشند و ورزش همگانی از بسیاری از معضلات در حوزه تندرستی جلو گیری می کند.

*******************

مطلب از : آزيتا و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زان جا که پرده پوشی عفو کريم توست ««« »»» بر قلب ما ببخش که نقديست کم عيارورزش همگانی نیاز به اعتبارات ندارد


TT / 39 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : آزيتا و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : همگانی
برچسب ها : ورزش , اعتبارات

مطالب مرتبط