اگر وضعیت اقتصادی کشور درست شود بسیاری از گره‎ها باز می شود/ مجموعه امداد باید همانند یک پزشک عمل کند

اگر وضعیت اقتصادی کشور درست شود بسیاری از گره‎ها باز می شود/ مجموعه امداد باید همانند یک پزشک عمل کند

رئیس کمیته امداد امام خمینی ‌گفت: چنانچه حالت اقتصادی کشور تهیه شود بسیاری از گره‎ها باز می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، پرویز فتاح شامگاه سه شنبه در دیدار با امام جمعه بیرجند، با بیان این که کلکسیون امداد باید همانند یک پزشک عمل کند، بیان داشت: ما با این که چهره استان و شهرستان را محروم نمایان بکنیم مخالفیم و اعتقاد نداریم استان خراسان جنوبی را ته جدولی شناسانیم.

وی بیان کرد: متأسفانه این خوب نیست که بگوییم این نهاد چندین نفر را تحت پوشش دارد بنابراین باید جنبه تعلیم، دستگیری و استقلال سرلوحه این نهاد قرار بگیرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به این که چنانچه حالت اقتصادی کشور تهیه شود بسیاری از گره‎ها گشوده میشود، تصریح کرد: در خراسان جنوبی اقدامات مطلوبی در زمینه امداد با توجه به مدیریت تازه این نهاد آغاز شده است.

فتاح با تأکید بر این که همکاران امداد نباید خود را اداری احساس کنند چرا که این کلکسیون یک نهاد انقلابی است، عنوان کرد: امداد جاای برای درمان اورژانسی و موفقیت است.

وی تصریح کرد: 10 درصد جمعیت استان خراسان جنوبی زیرپوشش کمیته امداد امام هستند که این آمار در میانگین کشوری 5.6 درصد است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به این که در کلکسیون امداد رویکردها از سمت بلاعوض و صدقه به سمت قرض الحسنه تحول کشف کرده است، ادامه داد: باید استقلال اقتصادی را در جامعه نهادینه کنیم بنابراین در این راستا باید تعلیم‎هایی را به جامعه آمپول زنیم.

فتاح به وام‎های قرض الحسنه این نهاد اشاره کرد و اضافه کرد: سقف وام‎های قرض الحسنه 5 میلیون تومان است و سعی شده به مکان مبلغ بیشتر تعداد افراد بیشتر از این تسهیلات بهره‎مند شوند.

وی با تأکید بر این که چنانچه می‎خواهیم کامیاب عمل کنیم باید مردمان پای کار بیایند، خاطرنشان کرد: چنانچه رفتار ما درست باشد مردمان ما مردمان خوبی هستند بنابراین تبلیغ و رفتار ما سبب ایجاد اعتماد عمومی می شود.

--- با تشکر از انتخاب شما ---

تهیه کننده : بهگل ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يار مردان خدا باش که در کشتی نوح ««« »»» هست خاکی که به آبی نخرد طوفان رااگر وضعیت اقتصادی کشور درست شود بسیاری از گره‎ها باز می شود/ مجموعه امداد باید همانند یک پزشک عمل کند


TT / 68 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : بهگل ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : همانند
برچسب ها :

مطالب مرتبط