وضعیت دادن موها بدون بهره گیری از حرارت (2 عکس)

حالت دادن موها بدون استفاده از حرارت

راهکار های وضعیت دادن موها بدون حرارت

اغلب ما می اندیشیم که برای وضعیت دادن موها باید از سشوار و اتو و بشیطان بهره گیریم اما باید نقل کرد که میتوان موها را بدون بهره گیری از حرارت به خوب ترین شکل امکان پذیر وضعیت داد و از کمترین زیان را به موها زد. برای وضعیت دادن به موها بدون بهره گیری از حرارت راهکار های گوناگونی وجود دارد که ما در این مطلب به نمونه هایی از آن اشاره می داریم.

به منظور حفظ سلامت و شادابی موهایتان به شما توصیه می کنیم از راهکارهای طبیعی و ارگانیک و بدون حرارت برای تغییر وضعیت موهایتان بهره گیرید. احتمالاً این روش ها کمی زمان بر باشند، اما سلامت موهای شما قطعا ارزش صرف وقت را دارد.
موهای شما صاف باشد یا فر فرقی نمی کند، معمولا اغلب ما برای تغییر وضعیت موهایمان از حرارت بهره میگیریم. لوازمی نظیر اتوی مو و بشیطان وضعیت موهای شما را خیلی سریع عوض میکنند و ظاهری گیرا به آن می بخشند. اما متوجه باشید که استفاده مستمر و بیش از اندازه از این وسایل در بلند مدت سبب خرابی بافت های مو میشه. ریختن مو، خشکی، شکنندگی و موخوره از پیامد بهره گیری از اینشکلی وسایل می باشند. به منظور حفظ سلامت و شادابی موهایتان به شما توصیه می کنیم از راهکارهای طبیعی و ارگانیک و بدون حرارت برای تغییر وضعیت موهایتان بهره گیرید. احتمالاً این روش ها کمی زمان بر باشند، اما سلامت موهای شما قطعا ارزش صرف وقت را دارد.

راهکار های طبیعی و ارگانیک و بدون حرارت برای وضعیت دادن موها

روش اول– از بیگودی بهره گیرید
بیگودی تنها برای فر کردن موها نمی باشد. موهایتان را بشویید و از نرم کننده عالی بهره گیرید. بهتر است از محصولاتی که برای موهای روغنی ساخته میشوند دوری کنید زیرا معمولا این محصولات موها را حجیم و فر می کنند. موهایتان را با حوله کاملا خشکانید تا جاییکه نم دار باقی بماند. بعد از آن موها را به دور بیگودی ها بپیچید. برای صاف کردن مو، هرچه بیگودی بزرگتر باشد، مو صاف تر میشه. موها را به سمت درون بپیچید.
متوجه باشید که موهایتان در طول این فرایند باید نم دار باقی بماند بنابراین اگه موها خشکانده شدند، کمی آب به آنها اسپری کنید. پس از پیچیدن موها به دور بیگودی ها، کمی موس یا کرم ویژه مو بزنید تا موها در جای خود ثابت بمانند. بعد از آن اجازه دهید به طور طبیعی و ارگانیک خشکانده شوند. اگه عجله دارید قادر هستید از سشوار با حرارت سرد بهره گیرید. نهایتا پس از خشک شدن موها، بیگودی ها را گشایید و موهایتان را مانند همیشه برس بکشید.

عکس شماره 1 ⇩

یکی از راهکار های طبیعی و ارگانیک برای وضعیت دادن موها بهره گیری از بیگودی است

روش دوم – از پنکه بهره گیرید
موهایتان را بشویید و از نرم کننده بهره گیرید. بعد از آن با حوله موهایتان را خشکانید تا کمی نم دار شود. اگه می خواهید از سرم صاف کننده مو بهره گیرید، در همین مرحله کمی از آن را روی موهایتان بمالید. بیشتر موهایتان را جمع کنید به جز یک قسمت را. این قسمت همان بخشی است که شما اول آن را صاف خواهید کرد.
دربرابر یک پنکه بایستید به گونه ای که پنکه پشت سرتان قرار بگیرد. با یک برس بزرگ و نرم موهایتان را به طور مستمر برس بکشید. برس را از ریشه موها به سمت بیرون بکشید و این کار را به آرامی به انجام رسانید تا موها مجال صاف شدن داشته باشند. این کار را با بقیه بخشهای مو هم به انجام رسانید. تا وقتی که از خشک شدن کامل موها مطمئن نشده اید، کار خود را متوقف نکنید.
روش سوم – از باد سرد سشوار بهره گیرید
نخستین گام برای صاف کردن موها با این روش، شستن آنهاست. پس از شستن موها و بهره گیری از نرم کننده عالی، آب زاید مو را با یک حوله نرم بگیرید. نباید موها کاملا خشکانده شوند. بعد از آن از یک تولید عالی و ویژه برای صاف شدن موها، نظیر انواع مختلف سرم و کرم بهره گیرید.
درجه سشوار را بر خنک ترین وضعیت گذارید و در عین حال که موهایتان را شانه می کنید، با درجه سرد هم آن را خشکانید. به این دلیل که شما در این روش از حرارت بهره نمیگیرید، خشک شدن موهایتان بیشتر زمان خواهد برد. اما کمی صبور باشید. پس از خشک شدن کامل موها قادر هستید مجدداً از یک تولید برای ثابت ماندن وضعیت موها بهره گیرید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس وضعیت دادن موها بدون بهره گیری از حرارت

برای وضعیت دادن موها از باد سرد سشوار بهره گیرید

راهکار های طبیعی و ارگانیک برای فر کردن موها:

روش اول - از پیشانی بند بهره گیرید
یک روش اثرگذار برای فر کردن موها بدون حرارت، بهره گیری از پیشانی بند است. یک پیشانی بند نرم را بر گزینید و آن را به دور سرتان و بر روی موهایتان ببندید. بعد از آن موهایتان را پاره پاره به دور پیشانی بند از سمت خارج به درون ببندید به گونه ای که تمام موهایتان جمع شود.
بعد از آن با سنجاق سر موها را در جای خود ثابت کنید. اجازه دهید موهایتان کاملا خشکانده شوند. اگه می خواهید فرایند خشک شدن با سرعتتر شود، از باد سرد سشوار بهره گیرید. نهایتان پیشانی بند را گشایید و موهایتان را ول کنید. قادر هستید برای ثابت نگه داشتن فرها از موس یا اسپری مو بهره گیرید.
روش دوم - از تکه های پارچه بهره گیرید
بهره گیری از بیگودی همیشه یکی از راهکارهای مرسوم برای فر کردن موها بوده است. اما اگه شما به هر علتی نمی خواهید از بیگودی بهره گیرید، قادر هستید تکه های پارچه را جانشین آن کنید. موهایتان را مانند همیشه بشویید و از نرم کننده بهره نگیرید. بعد از آن با یک حوله نرم آب زاید آن را بگیرید. پارچه ای نخی و عالی را به شکل نوارهای دراز ببرید. پهنای هر نوار بستگی به سلیقه خودتان دارد. اگه می خواهید انگشتر ها از هم بازتر باشند، بهتر است پهنای نوارها زیاد باشد. موهایتان را به چندین قسمت تقسیم کنید.
هر قسمت را به ترتیب شانه بزنید و بعد از آن دور نواری که از پیش آن را لوله کرده اید بپیچید. پس از پیچیدن موها به دور پارچه دو سر پارچه را به هم گره بزنید. بهتر است موهایتان را از زیر بپیچید تا فرها وضعیت خوشگل تری به خود بگیرند. اجازه دهید موها کاملا خشکانده شوند. قادر هستید به همین وضعیت شب تا بامداد را سپری کنید زیرا برعکس بیگودی، این نوارهای پارچه ای شما را آزار نخواهند داد. نهایتا پارچه ها را گشایید و از فرهای زیبا موهایتان صفا بکنید.
روش سوم – موهایتان را ببافید
ساده ترین روش برای موج دار کردن موها، بافتن آنهاست. کافی است موهایتان خود را مانند همیشه بشویید و پس از گرفتن آب زاید آنها به وسیله یک حوله نرم، آنها را شانه بزنید. موهایتان را از دو طرف به دو قسمت تقسیم کنید. هر طرف را ببافید و پایان آنها را با یک کش ببندید. اگه می خواهید موج های موهایتان بزرگتر باشند، کل موها را در یک دسته ببافید. اما اگه برعکس می خواهید موج ها ریز باشند، موها را به بخشهای زیاد تری تقسیم کنید. اجازه دهید موهایتان کاملا خشکانده شوند. قادر هستید با همین بافت ها شب را سپری کنید. نهایتا بافت های موها را به آرامی و با حرکات نرم انگشت گشایید.

وضعیت دادن موها بدون بهره گیری از حرارت

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد****

نگارش از: فرناز ح.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ور چنين زير خم زلف نهد دانه خال ««« »»» ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازدوضعیت دادن موها بدون بهره گیری از حرارت (2 عکس)


TT / 313 --- TP / 26%گردآوری شده توسط : فرناز ح.
تاریخ گردآوری : 2017-04-08
در دسته بندی : موها
برچسب ها : حالت , حرارت
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :