وقتی خواننده پاپ صدای خود را از دست داد، اما نااُمید نشد

وقتی خواننده پاپ صدای خود را از دست داد، اما نااُمید نشد

تلویزیون - غلامرضا صنعتگر، خواننده پاپ باحضور در برنامه «برنامه تلویزیونی خندوانه» در مورد بیماری خود توضیح داد و از اهمیت امیدواری در هنگام رویارویی با معضلات نقل کرد.

سرزه به نقل از خبر آنلاین گزارش می دهد، برنامه «برنامه تلویزیونی خندوانه»، شامگاه سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه میزبان غلامرضا صنعتگر، خواننده موزیک پاپ بود.

این خواننده در آغاز برنامه از همسر و بچه اش به دلیل زحماتی که در زمان بیماری او کشیدند، سپاسگزار بود و نقل کرد: «حقیقتا از شریک زندگیم ممنونم که در آن شروط دشوار کنارم بود و به من یاری رساند که اگه من جای او بودم هیچوقت تحمل این مسایل را نداشتم و قادر نمیبودم با این شروط کنار بیایم.»

او همچنین نقل کرد: «از پسرم هم بی اندازه ممنونم که بنا بر سن کمی که داشت، بسیار بزرگوارانه با مسئله برخورد کرد.»

صنعتگر که پیش از این در نقل کرد وگوهایی دیگر درخصوص بیماری خود و شفا گرفتن از حضرت علی بن موسی الرضا توضیحاتی را داده بود، اضافه کرد: «هفت، هشت سالی می باشد که مبتلا بیماری سرطان می باشم و از منطقه جگر مبتلا مشکل شده ام. نا خوشی و بیماری اهمیتی نمی دارد، امید به این که قابلیت داریم مهم می باشد. من تنها وقتی که صدای خودم را از دست دادم ناامید شدم چون تنها وسیله کار و فعالیتم را از دست دادم تا این که با شماری فعالیت های معنوی که به انجام رساندم، صدایم بعد از 65 روز برگشت.»

این آرتیست در مورد اهمیت امیدواری اظهار کرد: «امید حقیقتا همه معادلات را به هم می زند و اتفاقاتی را به وجود می آورد که هیچوقت فکرش را هم نمی کنیم. من به همه کسانی که به نحوی با مریضیهایی چون بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کنند، پیشنهاد میدهم که هیچگاه امید خود را از دست ندهند و با تمام توان با این بیماری بجنگند.»

او بعد از آن قطعاتی را برای جمعیت حاضر به صورت زنده اجرا کرد.

57243

***لطفا نظر دهيد***

نگارنده: روشن ب.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طرف چمن و طواف بستان ««« »»» بی لاله عذار خوش نباشدوقتی خواننده پاپ صدای خود را از دست داد، اما نااُمید نشد


TT / 108 --- TP / 36%گردآوری شده توسط : روشن ب.
تاریخ گردآوری : 2017-04-26
در دسته بندی : ناامید
برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :