ولایت پذیری پیش نیاز انقلابی بودن است

ولایت پذیری پیش نیاز انقلابی بودن است

استاد حوزه قزوین، التزام به ولایت فقیه را لازمه انقلابی بودن آگاهی داشت و گفت: دشمنان اسلام روز جدید نسبت به اثر بخشی نظام مبتنی بر ولایت فقیه آگاه تر شده و با هزاران توطئه به دنبال تضعیف آن هستند.

حجت الاسلام محمد محبی در مکالمه با خبرگزاری حوزه در قزوین به جایگاه ولایت فقیه اشاره کرد و گفت: دشمن آگاهی میدارد که بزرگ ترین خطر علیه استکبار جهانی و در رأس آن ایالات متحده، اسلام ناب بوده، ولذا جهت مبارزه با آن، خصوصاً شیعیان ایران برنامه ریزی کرده است.

استاد حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: امروز نوک پیکان حملات دشمن ولایت فقیه است و حفظ و حراست از این حریم به عنوان ستون خیمه اسلام و عامل وحدت بخش میان گروه های مسلمانان می باشد.

وی، حراست از ولایت فقیه را عامل موفقیت جامعه آگاهی داشت و اظهار داشت: وجود ولایت فقیه در جامعه اسلامی به عنوان حبل الله و انگشتر اتصال مردمان به خدا، در ذات خود وحدت آفرین است و در طول تاریخ هرگاه مردمان دست به دست ولایت دادند، هدایت کشف کردند و هر زمان در حمایت از ولایت سست شدند و متفرق گردیدند، لذا وحدت و امنیت ملی ایران ما در گِرو قبول اصل ولایت مطلقه فقیه و پشتیبانی از آن می باشد تا به فرموده امام خمینی (ره)، زیانی به این مملکت نرسد و این همان تحقق وحدت و امنیت ملی است.

حجت الاسلام محبی، ولایت فقیه سکاندار نظام جمهوری اسلامی آگاهی داشت و اظهار داشت: ولایت فقیه همواره خار چشم دشمنان است؛ امروز امام خامنه ای بر تمام امور کشور مسلط بوده و مدیریت معظم له در این نظام مقدس مثال زدنی است و در هیچ مکان جهان نظیر ندارد.

وی یادآورشد: وجود ولایت فقیه و حمایت و پشتیبانی مردمان از ولایت، موجب برکت بخشیدن به نظام مقدس ایران شده است.

استاد حوزه علمیه قزوین، تصریح کرد: لازمه انقلابی بودن التزام به ولایت فقیه است، لذا باید همه افراد جامعه به این اصل اعتقاد داشته و در مسیر ولایت حرکت کنند.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد

تهیه از: شيدا ز.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دامن دوست به دست آر و ز دشمن بگسل ««« »»» مرد يزدان شو و فارغ گذر از اهرمنانولایت پذیری پیش نیاز انقلابی بودن است


TT / 35 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : شيدا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پذیری
برچسب ها : ولایت , انقلابی

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :