گفت وگوی تلفنی «اسد» و «پوتین» درباره آخرین تحولات سوریه

گفت وگوی تلفنی «اسد» و «پوتین» درباره آخرین تحولات سوریه

روسای جمهور کشور سوریه و روسیه امروز در تماس تلفنی با یکدیگر در خصوص ادامه مبارزه با تروریسم و حمایت از تمامیت ارضی کشور سوریه بحث و تبادل نظر کردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، روسای جمهور کشور سوریه و روسیه امروز تلفنی با یکدیگر درباره آخرین تحولات مربوط به کشور سوریه نقل کرد‎و نقل کن کردند.

دفتر ریاست جمهور کشور سوریه در بیانیه ای اعلام کرد که «بشار اسد» و «ولادیمیر پوتین» در تماس تلفنی امروز به مسایل مقابله با تروریسم و تلاش های سیاسی برای حل بحران کشور سوریه توجه کرده‎اند.

در ادامه بیانیه آمده است: ولادیمیر پوتین در تماس تلفنی با اسد بر ثبات مواضع روسیه در قبال کشور سوریه، ادامه روند آشتی ملی و حمایت از حاکمیت کشور سوریه تاکید کرد.

اسد در این تماس تلفنی تاکید کرد که دمشق بر مبارزه با تروریسم و در عین حال در قبل گرفتن مسیر سیاسی حل بحران کشور سوریه مصمم است.

بشار اسد در پایان از پوتین به خاطر تلاش های روسیه با وجود فشارهای غرب در منصرف کردن مسکو از پایبندی به قوانین بین المللی تشکر و قدردانی کرد.

*نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود*

تهیه از: آبگينه ث.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به مژگان سيه کردی هزاران رخنه در دينم ««« »»» بيا کز چشم بيمارت هزاران درد برچينمگفت وگوی تلفنی «اسد» و «پوتین» درباره آخرین تحولات سوریه


TT / 41 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : آبگينه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پوتین
برچسب ها :

مطالب مرتبط