ویکی لیکس اسناد تازه ای درباره ایمیل های کلینتون منتشر کرد

ویکی لیکس اسناد تازه ای درباره ایمیل های کلینتون منتشر کرد

سایت افشاگر ویکی‌لیکس در ادامه انتشار اسناد درباره نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 ایالات متحده، امروز چهارشنبه اسناد تازه‌ای از ایمیل‌های او انتشار داده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در ادامه انتشار اسناد توسط سایت افشاگر ویکی لیکس درباره ایمیل های هیلاری کلینتون، امروز چهارشنبه اسناد جدیدی در این خصوص انتشار داده شده است.

در حالی که تفسیرها و گزارش های رسانه های غربی درباره افشای ایمیل های «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ایالات متحده ادامه دارد، حالا امروز خبر رسیده ایمیل های جدیدی از او انتشار داده شده است.

پیشتر برخی رسانه ها در این باره تاکید کرده بودند که این ایمیل ها را نباید نادیده گرفت، زیرا آن ها بینشی درباره چگونگی شیوه مدیریت کلینتون در صورتیکه رئیس جمهور ایالات متحده شود، پیشنهاد میکند.

ایمیل هایی که کلینتون با سرور شخصی خود ارسال کرده بود و سپس آن ها را در زمانیکه وزیر خارجه ایالات متحده بود، کنار زده بود، از حساب کاربری خصوصی «جان پودستا» بوده که ویکی لیکس به تازگی به آن ها دست یافته و روزانه دو هزار ایمیل را به یک سرور دیگر میرساند.

چندی پیش نیز یک فعال ضدجنگ آمریکایی در یادداشتی نگاشته بود: «اگه به شما نقل بکنیم تونی پودستا لابی کننده حزب دموکرات و کسی که برادرش جان پودستا رئیس ستاد مبارزاتی هیلاری کلینتون است، نامش به عنوان یک عامل و مامور خارجی در لیست حقوق بگیران دولت عربستان به تصویب رسانده شده، شاید اندیشید من حامی ترامپ و متوهم هستم اما این موضوع واقعیت دارد (پودستا حقوق بگیر عربستان است).»

حالا امروز چهارشنبه سایت افشاگر «ویکی لیکس» بخش دیگری از ایمیل های کلینتون که مربوط به «جان پودستا» بوده را انتشار داده است.

به نقل کرده این سایت افشاگر، این کلکسیون تازه، «قسمت دوازدهم ایمیل های پودستا» رئیس ستاد رای گیری ای هیلاری کلینتون است.

شبکه راشا تودی گزارش داده که ویکی لیکس با انتشار اسناد تازه از ایمیل های مذکور، تقریبا 19000 ایمیل در این باره انتشار داده است.

--- لطفا نظر دهيد ---

نگارش توسط : درسا ز.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب اندر کنف سايه آن سرو بلند ««« »»» گر من سوخته يک دم بنشينم چه شودویکی لیکس اسناد تازه ای درباره ایمیل های کلینتون منتشر کرد


TT / 55 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : درسا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اسناد
برچسب ها : ایمیل , کلینتون , ویکی , لیکس

مطالب مرتبط