پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟ (8 عکس)

پارک تفریحی دیزنی لند کجاست؟

پارک سرگرمی ای دیزنی‌لند نام یک پارک سرگرمی ای می‌باشد که در ۱۳۱۳ بلوار هاربور جنوبی در آناهایم، ایالت کالیفرنیا، کشور آمریکا واقع شده‌است. آسمونی در این مقاله به شناسایی کامل پارک سرگرمی ای دیزنی‌لند توجه میکند که از شما همراهان عزیز فرا میخوانیم تا انتها این مقاله ما را همراه باشید.

عکس شماره 1 ⇩
پارک سرگرمی ای دیزنی‌لند در ۱۷ام ژوئیه سال ۱۹۵۵ میلادی باز شده‌است. مالک و گردانندهٔ این پارک کمپانی والت دیزنی می‌باشد. این پارک تا کنون مورد بازدید بیشتر از ۵۱۵ میلیون نفر از وقت راه اندازی قرار گرفته‌است.

در سال ۱۹۹۸ میلادی دیزنی‌لند به پارک دیزنی‌لند برای تمایز از مجموعهٔ بزرگتر سرگرمی ای دیزنی‌لند تحول نام داد.

به همه کسانی که وارد این جا شاد می‌شوند نقل کرده می‌شود- خوش‌آمدید. دیزنی‌لند دیار شما است. اینجا کهولت، خاطرات عزیز گذشته را بازمی‌یابد، و جوانی مبارزات و وعده‌های آینده را می‌چشد. دیزنی‌لند به ایده‌آل‌ها، رویاها و واقعیت‌های دشواری که آمریکا را ساخته‌است اهداء شده‌است… با رویای این که منبعی از نشاط و الهام برای تمام جهان باشد.والت دیزنی، ژوئیه سال ۱۹۵۵ میلادی ساعت ۴:۴۳ پس از ظهر

عکس شماره 2 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟در پارک سرگرمی ای دیزنی‌لند بازیگرانی حقیقی نقش شخصیت‌های پویانمایی ای فیلم‌ها را از جمله سفید رنگ برفی، آلیس در دیار عجایب و تینکربل برعهده‌دارند. برای بازی در نقش شخصیت‌های پرنسس دیزنی در پارک سرگرمی ای دیزنی‌لند فرد بازیگر باید از هیکل اندامی عالی، سن معلوم و خلق و خوی خوب بهره مند باشد. این پرنسس‌های دیزنی باید فرایند شنوایی بسیار بلند و خاصی را به اتمام برساند.
عکس شماره 3 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟آغاز دختران را مورد امتحان قرار می‌دهند تا نگاه بکنند به صورت بالقوه می‌تواند مشابه شخصیت باشد و بعد آزمون‌های خاصی از قبیل هنرپیشگی و گفت و گو را انجام می‌دهند. محدودیت‌های قدی خاصی هم برای پرنسس‌های دیزنی وجود دارد آنها باید عموماً قدی بین ۵ مرگ و ۴ اینچ و ۵ مرگ و ۷ اینچ داشته باشند، برای پری‌هایی نظیر تینکربل و آلیس و وندی باید قد آنها بین ۴ مرگ و ۱۱ اینچ و ۵ مرگ و ۲ اینچ باشد.
عکس شماره 4 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟یکی فاکتورهای اصلی در این شغل، سن دختران است. دختران باید در سنین ۱۸ تا ۲۳ ساله باشند، اگرچه تا به حال رقم خورده است که کسی تا سن ۲۷ سال هم در آنجا باشد ولی تا به حال کسی بالای ۲۷ سال قادر نبوده است شغل بازی در نقش شخصیت پرنسس‌های دیزنی را به دست آورد. این هنرپیشگان در طول کار هیچوقت اجازه نشستن نداشته وباید همیشه لبخند بر لب و با صدای شخصیت خود صحبت بکنند. این پرنسس‌ها که تحت عنوان «شخصیت‌های صورت» نامیده می‌شوند باید تمام نقل قول‌های فیلم هایشان را از حفظ باشند و همیشه در تمام مدت در همان نقش باقی بمانند و حتما اموزش رقص و آواز نگاه کرده باشند.

عکس شماره 5 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟۵ قانون عجیب پارک «دیزنی لند»

ممنوعیت وارد شدن بادکنک

مالکان پارک دیزنی آوردن بادکنک به محدوده جانداران پارک را قدغن مخابره کرده اند. علت آن هم سالم نگه داشتن جانداران عنوان شده است، زیرا انفجار بادکنک قادر هست سبب ترس و اذیت جانداران موجود در دیزنی لند شود.

عکس شماره 6 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟دویدن قدغن

احتمالاً اندیشید که فرزندها در این پارک آزاد می باشند تا هر کاری که می خواهند به انجام رسانند، اما این طور نمی باشد؛ برای مثال فرزندها در این پارک اجازه دویدن ندارند. در غیر این صورت از پارک اخراج خواهند شد.

بر تن کردن لباس چهره های کارتنی برای بزرگترها قدغن

بر تن کردن لباس شخصیت ماجراهای والت دیزنی فقط برای افراد زیر چهارده سال جایز است و افراد بزرگتر از این سن، اجازه چنین کاری را ندارند.

عکس شماره 7 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟نشستن روی صندلی تاشو قدغن

نشستن روی این صندلی ها در پارک دیزنی لند قدغن است و علت آن را هیچ کس نمی داند.

وارد شدن با خالکوبی قدغن

پارک والت دیزنی به اشخاصی که خالکوبی و تتو های باورنکردنی و شگفت انگیز روی سر و صورت و اجزای قابل رویت اندامشان به انجام رسانده باشند، اجازه وارد شدن نمی دهد؛ این هم یکی از مقررات بینظیر پارک دیزنی لند به حساب مییاید.

عکس شماره 8 ⇩
عکس پارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟

____________________________________

تهیه و تدوین: مرواريد ض.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همچو حافظ به خرابات روم جامه قبا ««« »»» بو که در بر کشد آن دلبر نوخاسته‌امپارک سرگرمی ای دیزنی لند کجا است؟ (8 عکس)


TT / 227 --- TP / 34%گردآوری شده توسط : مرواريد ض.
تاریخ گردآوری : 2017-05-10
در دسته بندی : تفریحی
برچسب ها : دیزنی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :