پاسگاه پلیس راه محور مشگین شهر به اهر احداث می شود

پاسگاه پلیس راه محور مشگین شهر به اهر احداث می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: براساس پیش‌بینی‌های لازم پاسگاه پلیس راه محور مشگین‌شهر به اهر سال آینده احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشگین شهر، علی رحمتی عصر امروز در نشست با فرماندار مشگین شهر اظهار داشت: براساس برنامه ریزی ها و پیش بینی های انجام شده پاسگاه پلیس راه محور مشگین شهر به اهر سال آینده احداث می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: اعتباراتی که برای عملیات مستمر راهداری شهرستان در نظر گرفته شده در صورت تخصیص کامل می تواند در حال حاضر در راستای ارائه خدمات راهداری موثر باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه ماشین آلات راهداری استان و به ویژه شهرستان مشگین شهر اغلب با سن بالا و مستعمل بوده و از طرفی کمبود نیروی انسانی نیز بر مشکلات موجود افزوده است ولی ما بدون توجه به مشکلات موجود, مصمم به انجام وظایف محوله خود هستیم.

رحمتی با اشاره به احداث پاسگاههای پلیس راه در سه محور استان در سال 95 گفت: پاسگاه پلیس راه مشگین شهر به اهر نیز برای سال 96 پیش بینی شده و در ساخت مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی نیز در صورتی که سرمایه گذاران بخش خصوصی اعلام آمادگی کنند با رعایت مقررات موجود سریعا اقدام و مساعدت هایی نیز از سوی این اداره کل اعمال می شود.

فرماندار شهرستان مشگین شهر نیز در این نشست با قدردانی از تلاش های شبانه روزی راهداران شهرستان و اهمیت راه و راهداری بیان کرد: با توجه به اینکه در مشگین شهر به عنوان قطب گردشگری استان بوده برای جذب گردشگر و سرمایه گذار اقدامات مهمی انجام شده است.

ابراهیم امامی اظهار کرد: وجود راه به عنوان یک زیرساخت بسیار ضروری برای جذب گردشگران بوده و ما سعی کرده ایم با توجه خاص در پیش بینی اعتبارات حوزه راه و راهداری نگاه ویژه ای داشته باشیم.

وی با اشاره به اهمیت افزایش امنیت تردد در جاده های شهرستان افزود: در برخی محورهای مشگین شهر ضرورت احداث پاسگاه پلیس راه در کنار ساماندهی حمل و نقل مسافر به ویژه موضوع سواریهای برون شهری و احداث مجتمعهای خدماتی رفاهی بین راهی کاملا مشهود است.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد****

نگارش توسط: انوشه خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در راه عشق وسوسه اهرمن بسيست ««« »»» پيش آی و گوش دل به پيام سروش کنپاسگاه پلیس راه محور مشگین شهر به اهر احداث می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : انوشه خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : احداث , محور , پلیس , پاسگاه , مشگین

مطالب مرتبط