پایان جلسه غیر علنی و آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی

پایان جلسه غیر علنی و آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی

پس از برگزاری جلسه غیرعلنی وکلای ملت با وزیر خارجه، جلسه علنی مجلس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، دقایقی پیش جلسه علنی امروز چهارشنبه (28 مهر) مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری جلسه غیرعلنی وکلای ملت با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه آغاز شد.

برپایه این گزارش، نمایندگان در جلسه علنی امروز خود به بررسی مواد اعاده شده لایحه احکام دایمی برنامه های توسعه کشور می پردازند.

همچنین گزارش کمیسیون کشاورزی درباره اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا مورد بررسی قرار می گیرد و کمیسیون اجتماعی نیز گزارشی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص در مورد نحوه برخورد با کارگران معدن آق دره تکاب ارائه می کند.

بررسی لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان و لایحه موافقتنامه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در مورد تأمین اجتماعی نیز در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

گفتنی است که صبح امروز پیش از جلسه علنی مجلس، محمدجواد ظریف با حضور در مجلس در یک جلسه غیرعلنی گزارشی را درباره نشست لوزان و نتایج آن که در خصوص بحران سوریه چند روز گذشته برگزار شد به وکلای ملت ارائه کرد.

*******************

متن از : پروين س.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ترک عاشق کش من مست برون رفت امروز ««« »»» تا دگر خون که از ديده روان خواهد بودپایان جلسه غیر علنی و آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پروين س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : علنی , شورای , مجلس

مطالب مرتبط