پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت تجلیل شد

پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت تجلیل شد

در پی کسب رتبه برتر فستیوال مالک اشتر پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت نکته تقدیر قرار گرفت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از جیرفت، پس از ظهر امروز رئیس دانشگاه جیرفت و مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان از بسیج دانشجویی این دانشگاه به عنوان پایگاه نمونه منتخب در فستیوال مالک اشتر استان کرمان تجلیل به عمل آوردند.

لزوم جذب دانشجویان نخبه در بسیج دانشجویی

رئیس دانشگاه جیرفت در این آیین یکی از وظایف خطیر بسیج دانشجویی را تربیت نیروهای متعهد و مؤمن برای نظام جمهوری اسلامی آگاهی داشت و بیان داشت: این کلکسیون تشکلی فراگیر و گسترده برگرفته از اندیشه منحصر بفرد انقلاب اسلامی است.

ناصر برومند با اشاره به نقش بسیج دانشجویی تصریح کرد: این تشکل در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در بخش‎های مختلف علمی، تعلیمی، سیاسی، اجتماعی و ... گام بر می‎دارد.

وی با تأکید بر جذب دانشجویان نخبه و متعهد در بسیج دانشجویی بیان داشت: با توجه به برنامه‎های مختلف دشمن و نشانه گرفتن نسل جوان این نهاد انقلابی باید با بصیرت و بهره‎گیری از تکنولوژی روز در این راستا حرکت کند.

برومند با توجه به برگزاری برنامه‎های متنوع در بسیج دانشجویی عنوان کرد: برگزاری چنین برنامه‎هایی با همت و تلاش روزافزون دانشجویان و مسؤولان این پایگاه منجر به کسب موفقیت در فستیوال مالک اشتر شده است.

هدف بسیج دانشجویی کادرسازی برای انقلاب است

مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت نیز در این آیین با تأکید بر تعامل بسیج دانشجویی با دانشگاه بیان داشت: تعامل و همکاری مسؤولان دانشگاه و بسیج دانشجویی موجب چنین موفقیت پرافتخاری شده است.

کیوان محمودی با تبریک کسب رتبه برتر بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت خاطرنشان کرد: این پایگاه جزو نمونه‎های کامیاب شهرستان است که باید نکته قدردانی قرار گیرد.

وی با بیان این که بسیج دانشجویی با بهره گیری از دانشجویان متعهد در پی کادرسازی برای انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: افزایش برگزاری کرسی‎های هم‎فکر کنی در دانشگاه از اصلی‎ترین برنامه‎های بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت است.

آیین تجلیل از پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت با حضور مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان و جمعی از مدیران دانشگاه به انجام رسانده شد.

در پایان این آیین با اهدای لوح سپاس از مسؤولان بسیج دانشجویی برادران و خواهران دانشگاه جیرفت تجلیل به عمل آمد.

--- نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود ---

نگارش توسط : آناهيتا د.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

امروز جای هر کس پيدا شود ز خوبان ««« »»» کان ماه مجلس افروز اندر صدارت آمدپایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت تجلیل شد


TT / 44 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : آناهيتا د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بسیج
برچسب ها : تجلیل , پایگاه

مطالب مرتبط