پدیده در خطر کسر امتیاز/ شکایت پراهیچ دردسر جدید باشگاه مشهدی

پدیده در خطر کسر امتیاز/ شکایت پراهیچ دردسر جدید باشگاه مشهدی

باشگاه پدیده خراسان در خطر کسر امتیاز از سوی فیفا قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ایگور پراهیچ فصل گذشته به دلیل عدم دریافت حق وحقوق خود از باشگاه پدیده خراسان، قراردادش را به صورت یکطرفه با این باشگاه فسخ کرد و راهی کشورش شد. این مدافع کروات برای گرفتن مطالبات خود از باشگاه مشهدی به فیفا شکایت کرد و در این مدت نیز چند نامه از سوی فیفا به این باشگاه رسید که چندان جدی گرفته نشد.

مدیربرنامه های پراهیچ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با تایید این خبر اظهار داشت: فیفا در آخرین هشدار خود به باشگاه پدیده خراسان به مدت 10 روز به این باشگاه مهلت داده تا مطالبات پراهیچ را پرداخت کنند و در غیر اینصورت کمیته انضباطی فیفا جریمه ای سنگین که به احتمال زیاد کاهش امتیاز خواهد بود برای این باشگاه مشهدی در نظر خواهد گرفت.

وی افزود: انتظار ما این بود که باشگاه پدیده زودتر از اینها بر سر این مورد با پراهیچ به توافق برسد و حتی در این زمینه فصل پیش صحبت هایی با مسئولان این باشگاه داشتیم اما تا این لحظه پیگیری از سوی آنها صورت نگرفته است.

**************

تهیه شده توسط : پرويز ظ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حاشا که من از جور و جفای تو بنالم ««« »»» بيداد لطيفان همه لطف است و کرامتپدیده در خطر کسر امتیاز/ شکایت پراهیچ دردسر جدید باشگاه مشهدی


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پرويز ظ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : مشهدی , امتیاز , دردسر

مطالب مرتبط